Cały mecz Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała (2:2), 11.09.2020

#Jagiellonia #PodbeskidzieBielskoBiała #Ekstraklasa Cały mecz Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko Biała (2:2), 11.09.2020 r. Jagiellonia Białystok w 3. kolejce PKO Ekstraklasy podejmowała drużynę Podbeskidzia Bielsko-Biała. Do przerwy zespół trenera Bogdana Zająca przegrywał z "Góralami" 0:2. Po przerwie piłkarze Jagiellonii odrobili straty. Najpierw gola strzelił napastnik Jakov Puljić, a później bramkę wyrównującą zdobył Jesus Imaz. Mecz transmitowaliśmy na antenie Polskiego Radia Białystok. Więcej o spotkaniu: https://www.radio.bialystok.pl/wiadomosci/index/id/189153 Zostaw SUBA🔥 i kliknij DZWONECZEK🔥 - BĄDŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO🔝❗️🔥 Odwiedź nasz portal: https://www.radio.bialystok.pl/ 👍 Polub nas na Facebooku: https://www.facebook.com/radiobialystok/ 👍 Obserwuj nas na Twitterze: https://twitter.com/radiobialystok 👍