🔥🤬НА ВАР ПРАЦЮВАВ ЧЕФЕРІН! Реакція фанів після матчу Україна - Італія | Огляд матчу

Чому збірна України не змогла обіграти Італію та пробитися напряму до Євро-2024? Реакція фанатів та вболівальників на скандальні епізоди матчу. Чи був пенальті на Мудрику та чому “не працював” ВАР? Про що говорили після матчу Україна - Італія Сергій Ребров та Олександр Зінченко. Про все це і не тільки в новому відео від Максима Коляди. А також не забувайте, що усі найцікавіші футбольні новини та огляди матчів дивіться на каналі Tribuna! Поїхали! 00:00 — Україна зіграла внічию з Італією 01:01 — Думки про матч від Сергія Реброва 01:25 — Огляд небезпечних моментів 1 тайму 03:06 — Що було у 2 таймі матчу Україна - Італія 03:30 — Чи був пенальті на Мудрику? 04:00 — Реакція фанатів на епізод з падінням Мудрика 05:28 — Сергій Ребров про момент з падінням Мудрика та ВАР 06:15 — Палкі коментарі про матч з Трибуни 07:11 — Олександр Зінченко про нічию з Італією ⭐️ Наш сайт: https://ua.tribuna.com/ ​✅ Слідкуйте за нами у соцмережах: Telegram: https://t.me/+Inh02alh9itjNjli TikTok: https://www.tiktok.com/@uatribunacom Instagram: https://www.instagram.com/tribuna_ua/ Facebook: https://www.facebook.com/ua.tribunacom 🤓 Максим Коляда: Instagram: https://www.instagram.com/maxkoliada/ TikTok: https://www.tiktok.com/@koliadamax 💼 Стань частиною команди Tribuna.com: https://ua.tribuna.com/docs/vacancy 🤝 для співпраці - ua.sales@tribuna.com 📍 «TRIBUNA | Футбол України» - проєкт https://ua.tribuna.com/ в YouTube 📌 У ролику використані фото і відео матеріали: Gettyimages, megogo, whoscored 🔥🤬НА ВАР ПРАЦЮВАВ ЧЕФЕРІН! Реакція фанів після матчу Україна - Італія | Огляд матчу #футбол #НовиниФутболу #трибуна