SKUTECZNY JAK ISHAK | Śląsk - Lech | Ekstraklasa 2020/21 | 3. Kolejka

Trzy mecze - cztery gole! Mikael Ishak w ekspresowym tempie zaaklimatyzował się w Lechu Poznań. Reprezentant Szwecji w meczu ze Śląskiem Wrocław zdobył dwie bramki i zaliczył asystę. Jego znakomita skuteczność znów jednak nie wystarczyła „Kolejorzowi” do odniesienia zwycięstwa. Chociaż w 32. minucie po dograniu Pedro Tiby i ładnym złożeniu się Ishaka do strzału goście objęli prowadzenie 3:2. Po przerwie wyrównał jednak z rzutu karnego Robert Pich. Wcześniej działo się bardzo dużo, na pierwsze trafienie Ishaka szybko odpowiedzieli Piotr Celeban i Mathieu Scalet. Lech wrócił na prowadznie po golach Daniego Ramireza i wspomnianym trafieniu Ishaka, który w końcówce trafił jeszcze w poprzeczkę. Skończyło się remisem 3:3. A to oznacza, że Śląsk po raz pierwszy w tym sezonie stracił punkty, natomiast Lech wciąż pozostaje bez zwycięstwa. Śląsk Wrocław - Lech Poznań 3:3 0:1 Mikael Ishak (7’) 1:1 Piotr Celeban (12’) 2:1 Mathieu Scalet (16’) 2:2 Dani Ramirez (28’) 2:3 Mikael Ishak (32’) 3:3 Robert Pich (51’) Subskrybuj oficjalny kanał Ekstraklasy - http://bit.ly/2S14poG Zobacz Więcej: Najlepsze Akcje Tygodnia | 2020/21 - https://bit.ly/32crWXz Oficjalny kanał PKO BP Ekstraklasy - najpiękniejsze gole, niesamowite interwencje bramkarzy, najciekawsze momenty meczów, reportaże, wywiady, relacje i rankingi. Official channel of the PKO BP Ekstraklasa - goals, highlights, best saves, top moments, interviews and more. ________________________________ Wszystkie skróty sezonu 2020/21 Mecze na żywo za granicą EKSTRAKLASA TV: http://bit.ly/2S0DcCt ________________________________ EKSTRAKLASA ARCHIWUM: https://www.youtube.com/EkstraklasaArchiwum FACEBOOK: https://www.facebook.com/Ekstraklasa…. INSTAGRAM: https://www.instagram.com/ekstraklasa… TWITTER: https://twitter.com/_Ekstraklasa_ WWW: http://ekstraklasa.org