Velké Losiny - Mohelnice 5:6 (5:2) Pen: 4:5

Velké Losiny - Mohelnice 5:6 (5:2) Pen: 4:5 👇 Rozklikni zde pro další informace 👇 ⚽️Olomoucký krajský fotbalový svaz najdete i na Facebooku. 👍 https://www.facebook.com/kfsolomouc 🎞 Odebírej YouTube KFS Olomouc: https://www.youtube.com/channel/UCfpgFws9QBhDHqb-T_9mkhw?sub_confirmation=1 Velké Losiny - Mohelnice 5:6 (5:2) Pen: 4:5 Strhující fotbalové představení přinesl duel Velkých Losin proti Mohelnici. Po úvodních 10 minutách byl stav 1:1, když se David Hilbert z Velkých Losin střetl s gólmanem Mohelnice Horou tak důrazně, že do branky musel sedmnáctiletý Pavel Rozman. Toho hned o pět minut později Hilbert překonal a Losiny vedly. Domácí navíc přidali do poločasu ještě tři góly a skóre bylo 5:2. Hilbert se však v závěru poločasu srazil také s brankářem Rozmanem, viděl za to druhou žlutou kartu a Velké Losiny čekal boj v oslabení. Početní výhodu se hostům podařilo takřka dokonale využít. Mohelničtí už neinkasovali a pět minut před koncem srovnali na 5:5. V nastaveném čase navíc z přímého kopu orazítkovali tyč. Následoval penaltový rozstřel, ve kterém mohelnický mladík Rozman chytil dva pokusy domácích a Mohelnice si z náročné bitvy nakonec odvezla dva body.