SZALONA DRUGA POŁOWA | Piast - Wisła P. | SKRÓT | Ekstraklasa 2020/21 | 8. Kolejka

Cztery gole w drugiej połowie i emocje do ostatniej akcji! Piast Gliwice zremisował z Wisłą Płock 2:2. Gospodarze, którzy przeważali w pierwszych 45 minutach objęli prowadzenie tuż po przerwie po golu Tiago Alvesa. Chwilę później dwa świetnie wykonane przez Mateusza Szwocha rzuty rożne odwróciły losy spotkania. Najpierw dośrodkowanie z narożnika boiska przedłużył Cillian Sheridan a piłkę do siatki efektownym szczupakiem wpakował Jakub Rzeźniczak. Kilka minut później najwyżej do piłki dorzuconej przez Szwocha wyskoczył Alan Uryga i zdobył swoją drugą bramkę w sezonie. Piast jednak nie odpuszczał i to się opłaciło. W czwartej minucie doliczonego czasu gry Damian Zbozień faulował Dominika Steczyka i sędzia podyktował rzut karny. Gliwiczan od siódmej porażki w sezonie uratował Michał Żyro, który wykorzystał jedenastkę. Jednak zespół trenera Waldemara Fornalika pozostaje jedyną drużyną, która nie wygrała w obecnych rozgrywkach jeszcze żadnego meczu. Piast Gliwice 2:2 Wisła Płock 1:0 - Tiago Alves (48’) 1:1 - Jakub Rzeźniczak (51’) 1:2 - Alan Uryga (57’) 2:2 - Michał Żyro (90+5’, rzut karny) 🔔 Subskrybuj oficjalny kanał Ekstraklasy - http://bit.ly/2S14poG =============================== 🔵 Zobacz Więcej! ► Najlepsze Akcje Tygodnia | 2020/21 https://bit.ly/32crWXz ► TOP MOMENTY: Podsumowanie kolejki https://www.youtube.com/playlist?list=PLh4MOLcve3ibPpiOIBfTx3zanZVo1oRA2 ► TOP 10: Najlepsze momenty niezapomnianych spotkań https://www.youtube.com/playlist?list=PLh4MOLcve3iZezlmKZ33Wih7QaYINNMv1 ► TOP PIŁKARZ: Najlepsze akcje najlepszych zawodników Ekstraklasy https://www.youtube.com/playlist?list=PLh4MOLcve3iZQfGuSjf6tMWQtXdoQ2YDy ► TO BYŁ GOL!: Seria najpiękniejszych, najważniejszych, a czasem najdziwniejszych bramek jakie padły w historii Ekstraklasy https://www.youtube.com/playlist?list=PLh4MOLcve3iYXGArcRNBmADct7cgX9xhj =============================== Oficjalny kanał PKO BP Ekstraklasy - najpiękniejsze gole, niesamowite interwencje bramkarzy, najciekawsze momenty meczów, reportaże, wywiady, relacje i rankingi. Official channel of the PKO BP Ekstraklasa - goals, highlights, best saves, top moments, interviews and more. ________________________________ Wszystkie skróty sezonu 2020/21 Mecze na żywo za granicą EKSTRAKLASA TV: http://bit.ly/2S0DcCt ________________________________ EKSTRAKLASA ARCHIWUM: https://www.youtube.com/EkstraklasaArchiwum FACEBOOK: https://www.facebook.com/Ekstraklasa…. INSTAGRAM: https://www.instagram.com/ekstraklasa… TWITTER: https://twitter.com/_Ekstraklasa_ WWW: http://ekstraklasa.org