Rezumat YOUNG BOYS vs CFR CLUJ 2-1 (Parodie animata)

Young Boys vs CFR Cluj 2-1 rezumat animat original de la Liga de Carton. O melodie rezumat la meciul BSC Young Boys 2-1 CFR 1907 Cluj. Hai cu SUBSCRIBE si cu un SHARE ca sa crestem calitatea! ♦Alta cool: https://www.youtube.com/watch?v=unFBvIrK0Zc ♦O moneda pentru noi: https://www.tipeeestream.com/liga-de-carton/donation ♦Contact: ligadecartonoficial@gmail.com ♦Facebook: Liga de Carton ♦Parodie/ Pamflet – Tratati ca atare. Replica de aur: Eu nu stiu dac-ati vazut, dupa treaba cu Coltescu, Un francez i-a facut praf pe albii lui Iordanescu, Galben-negrii de la Berna nici nu stiu ce i-a lovit Cand 3 suturi nea Rondon pe langa poarta-a nimerit. Povestea din spatele parodiei: Rezumatul meciului dintre Young Boys vs CFR Cluj din ultima etapa Europa League. Animatie si Parodie. CFR Cluj a condus cu 1-0, dar Young Boys Berna a întors scorul în prelungiri, totul pornind de la un penalty acordat cu ușurință de centralul francez Benoit Bastien. Un meci incredibil, cu o calificare care a fost decisa in prelungiri. CFR gol Debeljuh a deschis scorul pentru CFR in minutul 84, iar Nsame a adus egalarea dintr-un penalty, in al patrulea minut al prelungirilor. In minutul 97, Gaudino a marcat pentru Young Boys sa castige partida. Balgradean a luat cartonas rosu si a facut penalty neclar in minutul 90. Rezumat complet. Goluri si toate fazele importante. Uefa Europa league si CFR nu prinde primavara europeana. Balgraden a rupt la interviu dupa meci. Bravo Balgra. Nu rata urmatoarele episoade. Aboneaza-te si loveste sageata de SHARE! © Liga de Carton - 2016