PC Toruń vs GTK Gliwice 113 98 relacje, komentarze, opinie, wywiady Toruń, 16 12 2018 by @PetrusTMI - Post Details

Polski Cukier Toruń zdecydowanie pokonał GTK Gliwice 113:98 w niedzielnym meczu (16.12.2018) Energa Basket Ligi. W Arenie Toruń wyrównana walka toczyła się jedynie przez kilka minut, ale już od połowy 1. kwarty Twarde Pierniki narzuciły swoje warunki gry. Po dwóch "trójkach" Michaela Umeha było 23:12. W tej części torunianie trafili 11 z 19 rzutów z gry i zaliczyli aż 9 asyst. Robert Lowery i Michael Umeh w ostatniej części meczu nadal trafiali, a toruńska drużyna tylko powiększała swoją przewagę. Wśród gości po 18 puntów rzucili Myles Mack i Riley LaChance. Ostatecznie Polski Cukier zwyciężył 113:98. Zapraszam na www.petrus.pl/tmi

Similar Posts!

Budowlane Toruń vs Karpaty Krosno   2 3   Toruń,18 11 2018
Budowlane Toruń vs Karpaty Krosno 2 3 Toruń,18 11 2018

Spotkanie rozegrano 18 listopada 2018 w hali Uniwersyteckiego Centrum Sportu UMK przy św. Józefa w Toruniu. Mecz komentuje Przemysław Kantecki. Zapraszam na www.petrus.pl/tmi

Polski Cukier vs MKS Dąbrowa Górnicza   73 63   Toruń, 29 04 2018
Polski Cukier vs MKS Dąbrowa Górnicza 73 63 Toruń, 29 04 2018

Dużo lepsza obrona i więcej opcji w ataku. Polski Cukier bardzo pewnie drugi raz pokonał MKS Dąbrowa 73:63 i prowadzi w serii ćwierćfinałowej 2:0. Czas teraz na spotkania w Dąbrowie, gdzie MKS gra wyraźnie lepiej. Zapraszam na www.petrus.pl/tmi

Siden Toruń vs MOSiR Krosno   23 02 2013
Siden Toruń vs MOSiR Krosno 23 02 2013

Mecz z MOSiR-em Krosno poprowadził dotychczasowy asystent, zwolnionego trenera Eugeniusza Kijewskiego - Grzegorz Sowiński. Tym samym torunianie zrobili mały krok w kierunku gry w fazie play off. Toruńską drużynę do zwycięstwa poprowadził Jacek Jarecki, który rzucił aż 24 punkty. Kolejne dobre spotkanie zanotował Łukasz Żytko. Kapitan Twardych Pierników zanotował 15 "oczek" i miał 4 asysty. PC SIDEn Toruń - PBS Bank Efir Energy MOSiR Krosno 72:66 (17:18, 19:15, 14:16, 22:17) Zapraszam na www.petrus.pl/tmi

Siden Toruń vs MKS Dąbrowa Górnicza   13 01 2013
Siden Toruń vs MKS Dąbrowa Górnicza 13 01 2013

W niedzielę Twarde Pierniki pokonały we własnej hali ekipę MKS-u Dąbrowa Górnicza 75:68. Do pełni szczęścia zabrakło tylko odrobienia strat z pierwszego, przegranego, meczu na wyjeździe. Ekipa Eugeniusza Kijewskiego uległa wówczas gospodarzom 66:76. Zapraszam na www.petrus.pl/tmi