UTENIS - ATLANTAS. Dovydo Ketvirčio, Aurimo Meidaus ir Egidijaus Varno komentarai. by @Utenos Utenis - Post Details

Lietuvos futbolo federacijos taurės turnyro I etapo rungtynėse "Utenos Utenis" namie po baudinių serijos 4:2 (pagrindinis laikas ir pratęsimas 1:1) įveikė Klaipėdos "Atlanto" komandą! Baudinių serijoje du varžovų smūgius atrėmė vartininkas Dovydas Ketvirtis. Įvartį pirmame kėlinyje pelnė Mindaugas Vaikutis. Dovydo Ketvirčio, Aurimo Meidaus ir Egidijaus Varno komentarai.

Similar Posts!

2020 06 30 UTENIS - SVEIKATA 0:2. VYTAUTO NORK8NO KOMENTARAS

Lietuvos futbolo federacijos taurės turnyro antrojo etapo rungtynėse vaikinų komanda savo aikštėje 0:2 (0:2) pralaimėjo Kybartų “Sveikatos” futbolininkams. Rungtynės pasižymėjo labai kieta kova. Teisėjas parodė dvylika geltonų kortelių ir vieną raudoną.

2020 06 30. UTENIS - SVEIKATA 0:2. VYRIAUSIOJO TRENERIO EGIDIJAUS VARNO KOMENTARAS

Lietuvos futbolo federacijos taurės turnyro antrojo etapo rungtynėse “Utenos Utenis” savo aikštėje 0:2 (0:2) pralaimėjo Kybartų “Sveikatos” futbolininkams. Rungtynės pasižymėjo labai kieta kova. Teisėjas parodė 12 geltonų kortelių ir vieną raudoną. Vyriausiojo trenerio Egidijaus Varno komentaras.

VILNIAUS MFA ŽALGIRIS-MRU - UTENIS. KAMILĖS MEDVEDEVOS KOMENTARAS.

Lietuvos moterų A lygos čempionato ketvirto turo rungtynėse merginų komanda išvykoje 1:3 (0:1) nusileido Vilniaus MFA Žalgiris-MRU futbolininkėms. Įvartį pelniusios Kamilės Medvedevos komentaras apie pelnytą įvartį ir rungtynes.

UTENIS - ATLANTAS. Dovydo Ketvirčio atremtas smūgis ir pergalingas šokis.

FA „Utenis“ U15 - Rokiškio KKSC 7:1

Futbolo akademijos „Utenis“ auklėtiniai išmoktas pamokas ir įgytus įgūdžius rungtynėse verčia puikiais įvarčiais! Įvarčių autoriai: Pijus Petuchovas, Gustas Šerepėka, Neimantas Ardišauskas ir Laurynas Rasikas.