FA „Utenis“ U15 - Rokiškio KKSC 7:1 by @Utenos Utenis - Post Details

FA „Utenis“ U15 - Rokiškio KKSC 7:1

Futbolo akademijos „Utenis“ auklėtiniai išmoktas pamokas ir įgytus įgūdžius rungtynėse verčia puikiais įvarčiais! Įvarčių autoriai: Pijus Petuchovas, Gustas Šerepėka, Neimantas Ardišauskas ir Laurynas Rasikas.

Similar Posts!

2020 06 30 UTENIS - SVEIKATA 0:2. VYTAUTO NORK8NO KOMENTARAS

Lietuvos futbolo federacijos taurės turnyro antrojo etapo rungtynėse vaikinų komanda savo aikštėje 0:2 (0:2) pralaimėjo Kybartų “Sveikatos” futbolininkams. Rungtynės pasižymėjo labai kieta kova. Teisėjas parodė dvylika geltonų kortelių ir vieną raudoną.

2020 06 30. UTENIS - SVEIKATA 0:2. VYRIAUSIOJO TRENERIO EGIDIJAUS VARNO KOMENTARAS

Lietuvos futbolo federacijos taurės turnyro antrojo etapo rungtynėse “Utenos Utenis” savo aikštėje 0:2 (0:2) pralaimėjo Kybartų “Sveikatos” futbolininkams. Rungtynės pasižymėjo labai kieta kova. Teisėjas parodė 12 geltonų kortelių ir vieną raudoną. Vyriausiojo trenerio Egidijaus Varno komentaras.

VILNIAUS MFA ŽALGIRIS-MRU - UTENIS. KAMILĖS MEDVEDEVOS KOMENTARAS.

Lietuvos moterų A lygos čempionato ketvirto turo rungtynėse merginų komanda išvykoje 1:3 (0:1) nusileido Vilniaus MFA Žalgiris-MRU futbolininkėms. Įvartį pelniusios Kamilės Medvedevos komentaras apie pelnytą įvartį ir rungtynes.

UTENIS - ATLANTAS. Dovydo Ketvirčio, Aurimo Meidaus ir Egidijaus Varno komentarai.

Lietuvos futbolo federacijos taurės turnyro I etapo rungtynėse "Utenos Utenis" namie po baudinių serijos 4:2 (pagrindinis laikas ir pratęsimas 1:1) įveikė Klaipėdos "Atlanto" komandą! Baudinių serijoje du varžovų smūgius atrėmė vartininkas Dovydas Ketvirtis. Įvartį pirmame kėlinyje pelnė Mindaugas Vaikutis. Dovydo Ketvirčio, Aurimo Meidaus ir Egidijaus Varno komentarai.

UTENIS - ATLANTAS. Dovydo Ketvirčio atremtas smūgis ir pergalingas šokis.