Aleksander Śliwka: Wiara była w nas cały czas by @Strefa Siatkówki - Post Details

Aleksander Śliwka: Wiara była w nas cały czas

Siatkarze ZAKSY Kędzierzyn-Koźle co prawda przegrali rewanż z Cucine Lube Civitanova 0:3, ale to oni w złotym secie okazali się lepsi i zagrają w półfinale Ligi Mistrzów. - Wbrew pozorom te trzy przegrane sety dawały nam nadzieję. Pomimo tego, że w nich ulegliśmy rywalom, to w każdej z tej partii wracaliśmy, w każdym z setów byliśmy o tę jedną piłkę gorsi - powiedział Strefie Siatkówki przyjmujący ZAKSY, Aleksander Śliwka.

Similar Posts!

🏐  #PlusLiga Jakub Kochanowski: Od strony mentalnej tak musimy grać
🏐 #PlusLiga Jakub Kochanowski: Od strony mentalnej tak musimy grać

Asseco Resovia Rzeszów w 7. kolejce bez straty seta pokonała Projekt Warszawa. Dla rzeszowian było to pierwsze zwycięstwo z zespołem z czołówki PlusLigi.

🏆 🏐 #PlusLiga Lukas Kampa: Wierzyliśmy i walczyliśmy, dlatego to ogromna satysfakcja

Po 17 latach mistrzostwo Polski ponownie zagościło w Jastrzębiu-Zdroju. Siatkarze Jastrzębskiego Węgla w finałowej rywalizacji PlusLigi dwukrotnie pokonali ...

Ocena pierwszej części sezonu i życzenia od siatkarek MKS Kalisz

Natalia Strózik i Rebecka Lazic podsumowują pierwszą część sezonu beniaminka LSK i składają świąteczne życzenia czytelnikom Strefy Siatkówki.

Bianka Buša - mistrzyni świata w barwach Chemika

Wywiad z mistrzynią świata i przyjmującą Chemika Police Bianką Bušą po meczu LSK w Radomiu (sezon 2018/2019).