馃弳 馃彁 #PlusLiga Lukas Kampa: Wierzyli艣my i walczyli艣my, dlatego to ogromna satysfakcja by @Strefa Siatk贸wki - Post Details

Po 17 latach mistrzostwo Polski ponownie zago艣ci艂o w Jastrz臋biu-Zdroju. Siatkarze Jastrz臋bskiego W臋gla w fina艂owej rywalizacji PlusLigi dwukrotnie pokonali ZAKS臉 K臋dzierzyn-Ko藕le 3:1. - Najbardziej odczuwam jednak ogromn膮 satysfakcj臋, bo wiem, 偶e w Jastrz臋bski-Zdroju od dobrych kilku sezon贸w m贸wili艣my, 偶e gramy o najwy偶sze cele, o tytu艂 mistrza Polski, ale nie udawa艂o nam si臋 go zdoby膰. Niekt贸rzy mog膮 m贸wi膰, 偶e to tylko s艂owa i dobrze jest udowodni膰, 偶e si臋 mylili. Te dwa mecze to by艂 naprawd臋 ogromny wysi艂ek dru偶ynowy - powiedzia艂 Strefie Siatk贸wki rozgrywaj膮cy jastrz臋bian, Lukas Kampa. Kampa od 2014 roku wyst臋puje na polskich parkietach i to dla niego pierwszy z艂oty medal w PlusLidze. 馃棐 Relacja 馃憠馃徎 https://siatka.org/WlLyVf2 馃摲 Galeria meczowa 馃憠馃徎 https://siatka.org/gNzSnur\ 馃弳 Galeria z dekoracji 馃憠馃徎 https://siatka.org/3BbYXE6

Similar Posts!

馃彁  #PlusLiga Jakub Kochanowski: Od strony mentalnej tak musimy gra膰
馃彁 #PlusLiga Jakub Kochanowski: Od strony mentalnej tak musimy gra膰

Asseco Resovia Rzesz贸w w 7. kolejce bez straty seta pokona艂a Projekt Warszawa. Dla rzeszowian by艂o to pierwsze zwyci臋stwo z zespo艂em z czo艂贸wki PlusLigi.

Aleksander 艢liwka: Wiara by艂a w nas ca艂y czas

Siatkarze ZAKSY K臋dzierzyn-Ko藕le co prawda przegrali rewan偶 z Cucine Lube Civitanova 0:3, ale to oni w z艂otym secie okazali si臋 lepsi i zagraj膮 w p贸艂finale Ligi Mistrz贸w. - Wbrew pozorom te trzy przegrane sety dawa艂y nam nadziej臋. Pomimo tego, 偶e w nich ulegli艣my rywalom, to w ka偶dej z tej partii wracali艣my, w ka偶dym z set贸w byli艣my o t臋 jedn膮 pi艂k臋 gorsi - powiedzia艂 Strefie Siatk贸wki przyjmuj膮cy ZAKSY, Aleksander 艢liwka.

Ocena pierwszej cz臋艣ci sezonu i 偶yczenia od siatkarek MKS Kalisz

Natalia Str贸zik i Rebecka Lazic podsumowuj膮 pierwsz膮 cz臋艣膰 sezonu beniaminka LSK i sk艂adaj膮 艣wi膮teczne 偶yczenia czytelnikom Strefy Siatk贸wki.

Bianka Buša - mistrzyni 艣wiata w barwach Chemika
Bianka Bu拧a - mistrzyni 艣wiata w barwach Chemika

Wywiad z mistrzyni膮 艣wiata i przyjmuj膮c膮 Chemika Police Biank膮 Bu拧膮 po meczu LSK w Radomiu (sezon 2018/2019).