SKRÓT: Śląsk Wrocław - Enea Astoria Bydgoszcz 90:88 (14. kolejka) by @ŚląskBasketTV - Post Details

SKRÓT: Śląsk Wrocław - Enea Astoria Bydgoszcz 90:88 (14. kolejka)

WKS Śląsk Wrocław pokonał po bardzo emocjonującym meczu Enea Astorię Bydgoszcz 90:88. Spotkanie od początku było bardzo wyrównane, jednak najciekawsza była końcówka, która była istnym horrorem – na szczęście z happy-endem dla WKS-u. Dzięki temu odczarowaliśmy Orbitę, wygrywając drugi mecz u siebie i zrewanżowaliśmy się Astorii za porażkę w finale play-offów 1. Ligi. Purity by Mesqo https://soundcloud.com/mesqo Music provided by Free Music for Vlogs https://youtu.be/CPSQnhKyPMk

Similar Posts!

Konferencja prasowa po meczu WKS Śląsk Wrocław - Trefl Sopot (10.04.2023 r.)

Konferencja prasowa po meczu 26. kolejki Energa Basket Ligi w sezonie 2022/23 WKS Śląsk Wrocław - Trefl Sopot.

18. kolejka: Wygrywamy hit w Lesznie

W najciekawszym spotkaniu 18. kolejki 1. Ligi FutureNet Śląsk Wrocław pokonał na wyjeździe Jamalex Polonię 1912 Leszno 102:88. Mecz lepiej zaczęli gospodarze, którzy prowadzili nawet 19:7 głównie dzięki świetnej dyspozycji Kamila Chanasa (w całym meczu 30 pkt, 2 ast). Trójkolorowi dogonili rywali w drugiej kwarcie, a przed ostatnią częścią gry prowadzili 4 punktami. WKS wygrał dzięki świetnym ostatnim 10 minutom, w których zaliczył run 18:5 i odskoczył Polonii. Świetny mecz zagrał nowy zawodnik Śląska, Krzysztof Jakóbczyk (15 pkt, 5 ast, 4 zb). Na pochwałę zasłużyła cała drużyna Radosława Hyżego, ale obok Jakóbczyka najwyżej punktowali Aleksander Dziewa (18 pkt, 7 zb) i Norbert Kulon (17 pkt, 3 zb). Tonez&Re-C - Kyoto by @TONEZPRO (OFFICIAL) https://soundcloud.com/tonez-pro Creative Commons — Attribution 3.0 Unported— CC BY 3.0 http://creativecommons.org/licenses/b... Music promoted by Audio Library https://youtu.be/vq4okoteFEc

13. kolejka: Świetny mecz i zwycięstwo w Bydgoszczy

W najciekawszym spotkaniu 13. kolejki 1. Ligi FutureNet Śląsk Wrocław pokonał na wyjeździe Enea Astorię Bydgoszcz 91:86. Po wyraźnie wygranej 2. kwarcie Trójkolorowi prowadzili do przerwy 16 punktami, a po powrocie z szatni jeszcze powiększyli tę przewagę. Gospodarze doprowadzili jednak do nerwowej końcówki, w której więcej krwi zachowali podopieczni Radosława Hyżego. WKS do zwycięstwa poprowadzili Aleksander Dziewa (22 pkt, 5/6 zza łuku) i Robert Skibniewski (18 pkt, 7 ast, 4 zb), dobry mecz rozegrali także Jakub Musiał (16 pkt, 6 ast, 5 zb) i Norbert Kulon (10 pkt, 6 ast). W drużynie Astorii na wyróżnienie zasłużyli Paweł Śpica (18 pkt, 3 zb) i Marcin Nowakowski (15 pkt, 7 ast). FutureNet Śląsk umocnił się na pozycji lidera w tabeli 1. Ligi. - Music promoted by 1HMNC - No Copyright Music Dyalla - Only https://youtu.be/xUcmd17C9HU Music by Dyalla :https://soundcloud.com/dyallas

#PrzedMeczem z Czarnymi Słupsk

Jako ostatniego w naszym przedmeczowym cyklu przepytaliśmy środkowego FutureNet Śląska, Szymona Tomczaka.

#PrzedMeczem z SKK Siedlce

Przed wyjazdem do ostatniej drużyny 1. Ligi, SKK Siedlce, z naszymi pytaniami zmierzył się kolejny rozgrywający FutureNet Śląska - Jakub Musiał.

3. kolejka: FutureNet Śląsk wygrywa hit z Polonią Leszno!

Trzy mecze - trzy zwycięstwa! W najciekawszym spotkaniu 3. kolejki 1. Ligi FutureNet Śląsk Wrocław pokonał Jamalex Polonię 1912 Leszno 86:82. W pierwszej części spotkania goście odskoczyli na ponad 10 punktów, ale Wojskowi jeszcze przed przerwą odrobili straty. WKS bardzo dobrze zaczął drugą połowę i nie dał sobie odebrać zwycięstwa, choć losy spotkania ważyły się do ostatnich sekund. W drużynie Śląska najlepiej spisali się Jakub Musiał (17 pkt, 4 zb) i Aleksander Dziewa (19 pkt, 8/9 z gry), ale na pochwałę - głównie za grę w obronie - zasłużyła cała drużyna. W drużynie z Leszna dobrą skutecznością popisał się były Trójkolorowy, Mateusz Stawiak (23 pkt, 9 zb). Focused by Kontekst https://soundcloud.com/kontekstmusic Creative Commons — Attribution 3.0 Unported— CC BY 3.0 http://creativecommons.org/licenses/b... Music promoted by Audio Library https://youtu.be/Mwe3YN6zNjs

Górnik Wałbrzych - WKS Śląsk Wrocław

Niestety pierwsza w tym sezonie porażka Trójkolorowych stała się faktem. Derby Dolnego Śląska były wyrównane i niezwykle zacięte, końcówkę lepiej rozegrali jednak Wałbrzyszanie. Górnik Wałbrzych 70:63 WKS Śląsk Wrocław Hala Aqua Zdrój w Wałbrzychu, 21.01.2017.