FK Zlíchov 1914, z.s. vs. SK Zbraslav - 1:1 (1:1) - celý zápas by @FK Zlíchov 1914 - Post Details

FK Zlíchov 1914, z.s. vs. SK Zbraslav - 1:1 (1:1) - celý zápas

Similar Posts!

FK Zlíchov 1914 vs. SK Libuš 838 - 8:2 (3:0) - Sestřih - 8. kolo 1. A tř. sk. B - 10.10.2020

FK Zlíchov 1914 vs. SK Libuš 838 - 8:2 (3:0) - 8. kolo 1. A tř. sk. B - 10.10.2020.

K Zlíchov 1914, z.s. vs. SK Zbraslav - 1:1 (1:1) - SESTŘIH

28. 9. 2020 10:15 - 6. kolo 13 M-1.A/B ZLÍCHOV T. , 49 diváků | Rozhodčí: Vojnovič Michal, Tikal Jan, Hruška Petr, Čikara Petr Fotbalový klub Zlíchov 1914, z.s. vs. Sportovní klub Zbraslav - 1:1 (1:1) STŘELCI: 45. Sýs Jakub - 42. Kovář Ondřej ZOBRAZIT MÉNĚ

Fotbalový klub Zlíchov 1914, z.s. - TJ Sokol Nebušice, z.s. 2:0 (1:0) - Sestřih

19. 9. 2020 10:15 - 5. kolo Fotbalový klub Zlíchov 1914, z.s. - TJ Sokol Nebušice, z.s. 2:0 (1:0) - Sestřih STŘELCI: 6. Kopecký Martin, 90. Jun Tomáš

Fotbalový klub Zlíchov 1914, z.s. - TJ Sokol Nebušice, z.s. 2:0 (1:0) - celý zápas

5. kolo - 19. 9. 2020 10:15 - Fotbalový klub Zlíchov 1914, z.s. - TJ Sokol Nebušice, z.s. 2:0 (1:0) - celý zápas STŘELCI: 6. Kopecký Martin, 90. Jun Tomáš

Sestřih FK Zlíchov 1914 vs  SK Modřany - 2:3 (1:2)
Sestřih FK Zlíchov 1914 vs SK Modřany - 2:3 (1:2)

Ohlasy trenéra: V 5.kole jsme na domácím hřišti přivítali klub z Modřan. Věděli jsme, že nás čeká dobývání hostující obrany a podřídili tomu i tréninky. Do zápasu jsme nastupovali v roli favorita a chtěli získat 3 body. A přišlo to co jsme očekávali – Modřany zaparkovali autobus a my se přes něj snažili dostat. Prvních patnáct minut jsme hledali skulinu v obraně hostů, ale byli jsme příliš zbrklí a netrpělivě překopávali obranu, většinou však do ofsajdu. Ze dvou menších šancí jsme neskórovali a tak přišel trest. Modřany udeřily ze standardní situace, které jako jediné znamenaly nebezpečí pro naši bránu. Centr na zadní tyč jsme nepohlídali ve 14.minutě prohrávali. Nesložili jsme zbraně a dál hráli naši hru a obléhali hostující vápno. O deset minut později nám pomohlo nedorozumění hostujících stoperů. Unikajícího Martina Kopeckého podrazil brankář hostů a penaltu proměnil nejlepší střelec soutěže Petr Nykl. Stále jsme drželi míč na svých kopačkách a soupeř spoléhal na rychlé protiútoky a standardní situace. Ve 44.minutě jsme si dali po několika nešťastných odrazech gól do šatny a byl to zřejmě rozhodující moment. Do druhého poločasu jsme nastoupili s cílem rychle vyrovnat, ale moc se nám kombinace nedařila. Až v 55.minutě propadl centr na kopačku Petra Nykla a ten prostřelil brankáře – 2:2. Od té chvíle jsme jednoznačně převzali otěže zápasu a soupeře mačkali. Ten vypadal unaveně a rezignovaně. Bylo to čekání na námi vstřelený gól a zlomená zápasu na svou stranu. Bohužel, koncovka se nedařila. V 70.minutě jsme posílili útok, protože jsme cítili, že musíme dát gól a zápas vyhrát. Tlačili jsme se dopředu a zapomínali na zadní vrátka. To se nám stalo osudné v 76.minutě, když čerstvý hráč hostů přesprintoval naši obranu, přihrál před bránu a hostující útočník ve skluzu skóroval. Pro nás to byl šok, rychle změnili hru, vysunuli stopery na hrot s cílem více nakopávat balóny. Takto jsme se dostali k třem menším šancím, které jsme ale nevyužili. Modřanům výborně zachytal brankář, který velmi spolehlivě pochytal naše šance a jistými zákroky držel Modřany ve hře. Ty sem přijeli s jasnou taktikou, která nakonec slavila úspěch. Nezbývá než Modřanům pogratulovat a my se musíme soustředit na další zápas 5. 9. 2020 10:15 13 M-1.A/B ZLÍCHOV T. , 50 diváků | Rozhodčí: Sedláček Petr, Zima Lukáš, Vojnovič Michal Fotbalový klub Zlíchov 1914, z.s. vs. Sportovní klub Modřany, z.s. – 2:3 (1:2) STŘELCI: 26. Nykl Petr (pen.), 55. Nykl Petr – 14. Martinák Luboš, 43. Zmrhal Luboš (vl.), 76. Kratochvíl Jiří

FK Zlíchov 1914 A vs. FK Řeporyje-Praha 5 - 9:0 (4:0)

1. kolo I. A třídy 2020/2021 - 22.8.2020 FK Zlíchov 1914 A vs. FK Řeporyje-Praha 5 - 9:0 (4:0) STŘELCI: 21. Nykl Petr, 33. Kopecký Martin, 37. Šírl Lukáš (vl.), 39. Kopecký Martin, 48. Nykl Petr, 52. Kopecký Martin, 56. Nykl Petr (pen.), 66. Koláček Vít (pen.), 87. Vošta Štěpán