FK Zlíchov 1914 A vs. FK Řeporyje-Praha 5 - 9:0 (4:0) by @FK Zlíchov 1914 - Post Details

FK Zlíchov 1914 A vs. FK Řeporyje-Praha 5 - 9:0 (4:0)

1. kolo I. A třídy 2020/2021 - 22.8.2020 FK Zlíchov 1914 A vs. FK Řeporyje-Praha 5 - 9:0 (4:0) STŘELCI: 21. Nykl Petr, 33. Kopecký Martin, 37. Šírl Lukáš (vl.), 39. Kopecký Martin, 48. Nykl Petr, 52. Kopecký Martin, 56. Nykl Petr (pen.), 66. Koláček Vít (pen.), 87. Vošta Štěpán

Similar Posts!

FK Zlíchov 1914 vs. SK Libuš 838 - 8:2 (3:0) - Sestřih - 8. kolo 1. A tř. sk. B - 10.10.2020

FK Zlíchov 1914 vs. SK Libuš 838 - 8:2 (3:0) - 8. kolo 1. A tř. sk. B - 10.10.2020.

K Zlíchov 1914, z.s. vs. SK Zbraslav - 1:1 (1:1) - SESTŘIH

28. 9. 2020 10:15 - 6. kolo 13 M-1.A/B ZLÍCHOV T. , 49 diváků | Rozhodčí: Vojnovič Michal, Tikal Jan, Hruška Petr, Čikara Petr Fotbalový klub Zlíchov 1914, z.s. vs. Sportovní klub Zbraslav - 1:1 (1:1) STŘELCI: 45. Sýs Jakub - 42. Kovář Ondřej ZOBRAZIT MÉNĚ

FK Zlíchov 1914, z.s. vs. SK Zbraslav - 1:1 (1:1) - celý zápas

Fotbalový klub Zlíchov 1914, z.s. - TJ Sokol Nebušice, z.s. 2:0 (1:0) - Sestřih

19. 9. 2020 10:15 - 5. kolo Fotbalový klub Zlíchov 1914, z.s. - TJ Sokol Nebušice, z.s. 2:0 (1:0) - Sestřih STŘELCI: 6. Kopecký Martin, 90. Jun Tomáš

Fotbalový klub Zlíchov 1914, z.s. - TJ Sokol Nebušice, z.s. 2:0 (1:0) - celý zápas

5. kolo - 19. 9. 2020 10:15 - Fotbalový klub Zlíchov 1914, z.s. - TJ Sokol Nebušice, z.s. 2:0 (1:0) - celý zápas STŘELCI: 6. Kopecký Martin, 90. Jun Tomáš

Sestřih FK Zlíchov 1914 vs  SK Modřany - 2:3 (1:2)
Sestřih FK Zlíchov 1914 vs SK Modřany - 2:3 (1:2)

Ohlasy trenéra: V 5.kole jsme na domácím hřišti přivítali klub z Modřan. Věděli jsme, že nás čeká dobývání hostující obrany a podřídili tomu i tréninky. Do zápasu jsme nastupovali v roli favorita a chtěli získat 3 body. A přišlo to co jsme očekávali – Modřany zaparkovali autobus a my se přes něj snažili dostat. Prvních patnáct minut jsme hledali skulinu v obraně hostů, ale byli jsme příliš zbrklí a netrpělivě překopávali obranu, většinou však do ofsajdu. Ze dvou menších šancí jsme neskórovali a tak přišel trest. Modřany udeřily ze standardní situace, které jako jediné znamenaly nebezpečí pro naši bránu. Centr na zadní tyč jsme nepohlídali ve 14.minutě prohrávali. Nesložili jsme zbraně a dál hráli naši hru a obléhali hostující vápno. O deset minut později nám pomohlo nedorozumění hostujících stoperů. Unikajícího Martina Kopeckého podrazil brankář hostů a penaltu proměnil nejlepší střelec soutěže Petr Nykl. Stále jsme drželi míč na svých kopačkách a soupeř spoléhal na rychlé protiútoky a standardní situace. Ve 44.minutě jsme si dali po několika nešťastných odrazech gól do šatny a byl to zřejmě rozhodující moment. Do druhého poločasu jsme nastoupili s cílem rychle vyrovnat, ale moc se nám kombinace nedařila. Až v 55.minutě propadl centr na kopačku Petra Nykla a ten prostřelil brankáře – 2:2. Od té chvíle jsme jednoznačně převzali otěže zápasu a soupeře mačkali. Ten vypadal unaveně a rezignovaně. Bylo to čekání na námi vstřelený gól a zlomená zápasu na svou stranu. Bohužel, koncovka se nedařila. V 70.minutě jsme posílili útok, protože jsme cítili, že musíme dát gól a zápas vyhrát. Tlačili jsme se dopředu a zapomínali na zadní vrátka. To se nám stalo osudné v 76.minutě, když čerstvý hráč hostů přesprintoval naši obranu, přihrál před bránu a hostující útočník ve skluzu skóroval. Pro nás to byl šok, rychle změnili hru, vysunuli stopery na hrot s cílem více nakopávat balóny. Takto jsme se dostali k třem menším šancím, které jsme ale nevyužili. Modřanům výborně zachytal brankář, který velmi spolehlivě pochytal naše šance a jistými zákroky držel Modřany ve hře. Ty sem přijeli s jasnou taktikou, která nakonec slavila úspěch. Nezbývá než Modřanům pogratulovat a my se musíme soustředit na další zápas 5. 9. 2020 10:15 13 M-1.A/B ZLÍCHOV T. , 50 diváků | Rozhodčí: Sedláček Petr, Zima Lukáš, Vojnovič Michal Fotbalový klub Zlíchov 1914, z.s. vs. Sportovní klub Modřany, z.s. – 2:3 (1:2) STŘELCI: 26. Nykl Petr (pen.), 55. Nykl Petr – 14. Martinák Luboš, 43. Zmrhal Luboš (vl.), 76. Kratochvíl Jiří