RIJEKA vs DINAMO 3:3 (12.kolo, HT Prva liga 21/22) by @Hrvatska Nogometna Televizija - Post Details

RIJEKA vs DINAMO 3:3 (12.kolo, HT Prva liga 21/22)

Derbi utakmica 12. kola HT Prve lige na Rujevici između Rijeke i Dinama završila je bez pobjednika (3:3). Bila je to nova spektakularna utakmica ove dvije momčadi koje su na identičan način odigrale i ranije u sezoni, na maksimirskom stadionu. Ovaj put za preostalim bodovima definitivno više mora žaliti Rijeka, koja je na poluvremenu vodila 3:0. Sjajna atmosfera na Rujevici dodatno se razbuktala već u sedmoj minuti. Munjeviti Prince Ampem je povukao kontru, a sjajno je akciju završio Drmić fantastičnim udarcem s 18 metara za 1:0 Rijeke. Domaći sastav je izgledao energičnije i odlučnije te je daleko opasnije prijetio suparniku nego li je to činio Dinamo koji je imao veći posjed. Još jača domaća eksplozija uslijedila je krajem prvog poluvremena, kada su se nove dvije lopte našle iza leđa Dinamovog vratara Livakovića. Prvo je Drmić postigao novi pogodak, u 38. minuti za 2:0, dok je samo tri minute kasnije već bilo 3:0, kada se nakon ubačaja vrlo dobro snašao Velkovski. No, prava drama je uslijedila u nastavku, a Dinamo se vratio u igru pomoću jedanaesteraca. U 58. i 65. minuti Petković je pogađao s bijele točke za 2:3 nakon starta Vučkića na Šutalu, odnosno, igranja rukom Velkovskoga. Dva pogotka Dinamu su definitivno razvila krila pa je pogodak za 3:3 postigao Oršić, ali je poništen zbog prethodnog prekršaja u napadu. Ali, sve je čisto bilo u 82. minuti kada je Andrić glavom pogodio za konačnih 3:3. Stanje na vrhu ljestvice ostalo je time isto i nakon derbija. Rijeka ima bod više od Dinama, ali i jednu odigranu utakmicu više. HT Prva liga, 12. kolo: Rijeka - Dinamo 3:3 (Drmić 7., 38., Velkovski 41./Petković 58.-11m, 65.-11m, Andrić 82.)

Similar Posts!

ZADAR vs DINAMO 83:68 (prva utakmica, polufinale, FAVBET Premijer liga 23/24)

Sažetak prve utakmice polufinala FAVBET Premijer lige između Zadra i Dinama (83:68).

DINAMO vs OSIJEK 1:0 (34. kolo, SuperSport HNL 23/24)

Sažetak utakmice 34. kola SuperSport Hrvatske nogometne lige između Dinama i Osijeka (1:0).

CIBONA vs ZABOK 97:67 (treća utakmica, četvrtfinale, FAVBET Premijer liga 23/24)

Sažetak treće utakmice četvrtfinala FAVBET Premijer lige između Cibone i Zaboka (97:67).

DINAMO vs CEDEVITA JUNIOR 102:71 (druga utakmica, četvrtfinale, FAVBET Premijer liga 23/24)

Sažetak druge utakmice četvrtfinala FAVBET Premijer lige između Dinama i Cedevite Junior (102:71).

RIJEKA vs DINAMO 1:2 (33. kolo, SuperSport HNL 23/24)

Sažetak utakmice 33. kola SuperSport Hrvatske nogometne lige između Rijeke i Dinama (1:2).

ZAGREB vs NEXE 24:18 (10. kolo, Liga za prvaka, Paket24 Premijer liga 23/24)

Sažetak utakmice 10. kola Lige za prvaka Paket24 Premijer lige između Zagreba i Nexea (24:18).

MAXSport najava: DINAMO vs CEDEVITA JUNIOR (druga utakmica,četvrtfinale, FAVBET Premijer liga 23/24)

U ponedjeljak, 6. svibnja, na MAXSportu 1 od 20:40 sati pratite izravni prijenos druge utakmice četvrtfinala FAVBET Premijer lige ...

OSIJEK vs LOKOMOTIVA 3:1 (33. kolo, SuperSport HNL 23/24)

Sažetak utakmice 33. kola SuperSport Hrvatske nogometne lige između Osijeka i Lokomotive (3:1).