A brief glimpse into the past

GEÇMİŞ OLSUN #PotanınKralları 😥
Bakşam Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımımız ile Anadolu Efes arasında Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda oynanması planlanan ING Basketbol Süper Ligi 29. hafta maçı, takımımızda artan covid 19 vakaları sebebiyle ileri bir tarihe ertelenmiştir.

GEÇMİŞ OLSUN #PotanınKralları 😥 Bakşam Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımımız ile Anadolu Efes arasında Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda oynanması planlanan ING Basketbol Süper Ligi 29. hafta maçı, takımımızda artan covid 19 vakaları sebebiyle ileri bir tarihe ertelenmiştir.Fenerbahçe Beko - Anadolu Efes maçı ertelendi.

Fenerbahçe Beko ile Anadolu Efes arasında bugün 20.00'de oynanması planlanan mücadele, sarı-lacivertli ekipteki pozitif vakalar nedeniyle ileri bir tarihe ertelendi.

Fenerbahçe Beko - Anadolu Efes maçı ertelendi. Fenerbahçe Beko ile Anadolu Efes arasında bugün 20.00'de oynanması planlanan mücadele, sarı-lacivertli ekipteki pozitif vakalar nedeniyle ileri bir tarihe ertelendi.#BSL Fenerbahçe Beko - Anadolu Efes maçı ertelendi  
#coronavirus #COVID19

#BSL Fenerbahçe Beko - Anadolu Efes maçı ertelendi #coronavirus #COVID19Bu akşam oynanması gereken Fenerbahçe Beko - Anadolu Efes mücadelesi ileri bir tarihe ertelenmiştir.

Bu akşam oynanması gereken Fenerbahçe Beko - Anadolu Efes mücadelesi ileri bir tarihe ertelenmiştir.Vaka sayısı arttı, Fenerbahçe-Anadolu Efes maçı ertelendi

Fenerbahçe Beko-Anadolu Efes maçı Kovid-19 vakaları nedeniyle ertelendi. Fenerbahçe Beko'dan yapılan son açıklamada takımdaki korona vakalarının 7'ye çıktığı belirtilmişti.
#fenerbahçebeko #anadoluefes

Vaka sayısı arttı, Fenerbahçe-Anadolu Efes maçı ertelendi Fenerbahçe Beko-Anadolu Efes maçı Kovid-19 vakaları nedeniyle ertelendi. Fenerbahçe Beko'dan yapılan son açıklamada takımdaki korona vakalarının 7'ye çıktığı belirtilmişti. #fenerbahçebeko #anadoluefes🏀Fenerbahçe Beko'nun maçı ertelendi 

📅ING Basketbol Süper Ligi'nde bu akşam 20.00'de oynanması planlanan Fenerbahçe Beko-Anadolu Efes karşılaşması, sarı-lacivertlilerdeki koronavirüs vakaları nedeniyle ileri bir tarihe ertelendi.

🏀Fenerbahçe Beko'nun maçı ertelendi 📅ING Basketbol Süper Ligi'nde bu akşam 20.00'de oynanması planlanan Fenerbahçe Beko-Anadolu Efes karşılaşması, sarı-lacivertlilerdeki koronavirüs vakaları nedeniyle ileri bir tarihe ertelendi.📌 Fenerbahçe Beko - Anadolu Efes maçı ertelenedi 🗣️ İsmail Şenol: "Fenerbahçe Beko, birkaç gündür üst üste vakalar açıklıyor. Toplamda 5 oyuncu ve 2 çalışanda vakaya rastlanmış durumda. BSL'de kurallar gereği maçın iptal olması için 6 oyuncunun Covid olması gerekiyor."Türkiye Basketbol Federasyonu, Fenerbahçe Beko’daki covid-19 vakaları nedeniye Fenerbahçe Beko - Anadolu Efes maçının ileri bir tarihe ertelendiğini açıkladı.

Türkiye Basketbol Federasyonu, Fenerbahçe Beko’daki covid-19 vakaları nedeniye Fenerbahçe Beko - Anadolu Efes maçının ileri bir tarihe ertelendiğini açıkladı.🔵 Fenerbahçe Beko-Anadolu Efes maçı ertelendi!

🔵 Fenerbahçe Beko-Anadolu Efes maçı ertelendi!Covid-19 nedeniyle ertelenen Fenerbahçe - Anadolu Efes maçı öncesinde De Colo, Berkay, Perez, Brown, Melih, Barthel, Ulanovas ve O'Quinn ısınan isimlerdi. Maçın ertelendiğinin açıklanması ile oyuncular antrenmana başladı. (via @tivibuspor) #YellowLegacy