A brief glimpse into the past

Afjet Afyonspor – Zonguldak Kömürspor maçı saat kaçta, hangi kanalda!

Afjet Afyonspor – Zonguldak Kömürspor maçı saat kaçta, hangi kanalda!Afjet Afyonspor'umuz Cumartesi günü saat 15.00'te Zonguldak Kömürspor A.Ş. ile karşılaşacak.

Afjet Afyonspor'umuz Cumartesi günü saat 15.00'te Zonguldak Kömürspor A.Ş. ile karşılaşacak.Tokatspor’a karşı çok önemli bir maça çıkacak olan Kâhta ilçemizin güzide takımı @kahta02spor’u maç öncesi ziyaret ettik. Teknik heyete ve futbolcularımıza inanıyoruz. İnşallah bu maçı kazanacaklar.Türkiye Futbol Federasyonu  3. Lig 2 Grupta mücadele eden Takımımız Kâhta 02 Spor Kulübüne Bugün Oynayacağı Tokatspor Mücadelesinde Başarılar Dileriz.

Türkiye Futbol Federasyonu 3. Lig 2 Grupta mücadele eden Takımımız Kâhta 02 Spor Kulübüne Bugün Oynayacağı Tokatspor Mücadelesinde Başarılar Dileriz.İlimizi 3.Ligde Temsil Eden Takımımız Kahta 02 Spor Kulübüne Bugün Oynayacağı Tokatspor Mücadelesinde Başarılar Dileriz.

İlimizi 3.Ligde Temsil Eden Takımımız Kahta 02 Spor Kulübüne Bugün Oynayacağı Tokatspor Mücadelesinde Başarılar Dileriz.Afjet Afyonspor'umuz Pazar günü saat 15.00'te deplasmanda Hacettepe Spor ile karşılaşacak.

Afjet Afyonspor'umuz Pazar günü saat 15.00'te deplasmanda Hacettepe Spor ile karşılaşacak.Cumartesi günü Tokatspor karşısında zorlu bir maça çıkacak olan Kâhta ilçemizin güzide takımı @kahta02spor 'a ve Karaköprü Belediye Spor ile şampiyonluk maçı oynayacak olan @adiyaman1954sk 'muza başarılar diliyorum.Afjet Afyonspor-Usakspor macindan merhaba #golazomenajerlik

Afjet Afyonspor-Usakspor macindan merhaba #golazomenajerlikTeam, Place & City Details

Afjet Afyonspor

Afjet Afyonspor is a Turkish football club based in Afyonkarahisar, which currently competes in the 1. Lig, the second level of Turkish football.

Tokatspor

Tokatspor is the name of a Turkish sports club in Tokat. The club was founded in 1969 and they play at the Gaziosmanpaşa Stadium, which has a capacity of 5,762.