Please click the link to Watch Live:
Sunday, August 09, 2020
Please Like And Share, Thank You
10:30 AM

Ledec nad Sazavou vs. Chotebor | Soccer Live Stream CZECH REPUBLIC Vysocina KP Please click the link to Watch Live: Sunday, August 09, 2020 Please Like And Share, Thank You 10:30 AM

Sokol Košetice  -  FC Chotěboř KP 15. 6. 2019
Sokol Košetice - FC Chotěboř KP 15. 6. 2019

Z technických důvodů (silná bouřka, výměna kamery) chybí několik minut ve druhém poločase. Se souhlasem rozhodčího.

FK Pelhřimov vs. TJ SAPELI POLNÁ – 9. 6. 2019 – KP Muži (1. poločas)

Záznam 1. poločasu fotbalového utkání 26. kola krajského přeboru KFS Vysočina ročníku 2018/19. Zápas skončil výhrou domácích 3:0 po poločase 3:0. Branka: ...

FK Pelhřimov vs. TJ SAPELI POLNÁ – 9. 6. 2019 – KP Muži (2. poločas)

Záznam 2. poločasu fotbalového utkání 26. kola krajského přeboru KFS Vysočina ročníku 2018/19. Zápas skončil výhrou domácích 3:0 po poločase 3:0.

BynP : SK Přibyslav

3. 11. 2018 - Krajský přebor - Kraj Vysočina - 1. kolo SK Bystřice nad Pernštejnem - SK Přibyslav kamera Jirka, přenos Mirek.