NAPREDAK - MLADOST Izvestaj by @TELEVIZIJA Jefimija - Post Details

NAPREDAK - MLADOST Izvestaj

Pod reflektorima stadiona Mladost u Kruševcu u nedelju, 18.03.2018. je odigrana utakmica između FK Napredak i FK Mladost iz Lučana I završena podelom bodova i rezultatom 0:0.

Similar Posts!

NAPREDAK 3   2 CUKARICKI
NAPREDAK 3 2 CUKARICKI

Sa tri gola Senegalca Ibrahima Ndiaye, FK Napredak je pobedio FK Čukarički i raspršio im sve snove o nastupima u Evropi. U Kruševcu juče Napredak 3, Čukarički 2. U poslednjoj utakmici Super lige Srbije, nacionalnog prvenstva 2017/2018., fudbaleri Napretka gostuju Radničkom u Nišu. Utakmica se igra u četvrtak, 17.maja od 19 sati na stadionu Čair.

NAPREDAK - VOJVODINA

Fudbaleri kruševačkog Napretka, pred 2500 gledalaca na stadionu Mladost, pobedili su ekipu iz Novog Sada, u prvom kolu doigravanja za šampiona Superlige.

NAPREDAK KRUSEVAC - RADNICKI NIS

Ndiaje je pogodio za 1:0 za Napredak, Meraklije izjednačile u 34.minutu. Rezultat na poluvremenu 1:1. U drugom poluvremenu, dvadesetdvogodišnji napadač Anes Rušević, koji je iz BATE Borisova došao u Kruševac, postiže gol za 2:1 a onda još jedan gol za konačnih FK Napredak 3 - FK Radnički 1.