“”

Report User

Latest Posts

KULISY | Pogoń - Piast 1-0 (1-0) | 15 07|2020

Minimalną porażką zakończyła się rywalizacja Piasta Gliwice z Pogonią Szczecin. Jedyną bramkę tego spotkania zdobył Tomas Podstawski, chociaż gliwiczanie mogli wyrównać za sprawą rzutu karnego. Niestety dla Niebiesko-Czerwonych strzał z jedenastu metrów wybronił Dante Stipica i to Portowcy mogli się cieszyć ze zdobycia kompletu punktów. SPONSOR STRATEGICZNY PIASTA - MIASTO GLIWICE SUBSKRYBUJ I BĄDŹ ZAWSZE PIERWSZY ---- http://bit.ly/1Wdo9mm ---------------- Podobało się? Obejrzyj nasze inne materiały! http://bit.ly/1NuotqJ To oficjalny kanał YouTube Piasta Gliwice - czekają na Ciebie tutaj: najnowsze wywiady, kulisy z meczów, konferencje prasowe, relacje z treningów, dopingujący kibice i piękne kobiety na stadionie i inne ekskluzywne materiały z życia klubu. ---------------- Koniecznie zajrzyj także tutaj: Najnowsze informacje - http://www.piast-gliwice.eu/ Społeczność - https://www.facebook.com/PiastGliwice/ Video - https://www.youtube.com/user/PiastGliwiceTV/ Twitter - https://twitter.com/piastgliwicesa Najlepsze zdjęcia - https://www.instagram.com/piastgliwicesa/ Biznes - http://www.kb.piast-gliwice.eu/ ---------------- Wciąż mało? Obejrzyj najpopularniejsze video Piasta Gliwice: https://www.youtube.com/watch?v=Zy_jJwml9KM https://www.youtube.com/watch?v=NLei5uF0zJg https://www.youtube.com/watch?v=hxqokDEvN28 https://www.youtube.com/watch?v=BJDMlMc-nyA https://www.youtube.com/watch?v=7c69SD7PP-E https://www.youtube.com/watch?v=e7ZGHBqkVXg https://www.youtube.com/watch?v=U1pKoXPJIMs

Kulisy | Zabrakło minut do zwycięstwa... Legia Warszawa - Piast Gliwice 1-1 (0-0) 27|06|2020

Piast Gliwice zremisował w Warszawie 1-1. Gliwiczanie objęli prowadzenie w 58. minucie po celnym strzale Felixa z jedenastu metrów, ale do końca meczu musieli walczyć o pozytywny rezultat, gdyż niemal całą drugą połowę grali w osłabieniu. Legia dopięła swego na pięć minut przed końcem meczu i strzeliła bramkę na wagę punktu. Spotkanie w skrócie - W pierwszych minutach obie drużyny grały z dużym wzajemnym respektem w stosunku do przeciwnika. Gdy tylko pojawiała się szansa, by rozegrać groźniejszą akcję, rywale sięgali po faul. Akcje zaczęły się mocniej zazębiać po upływie pierwszego kwadransa. Wtedy po raz pierwszy zagrozili Legioniści, a Frantisek Plach obronił uderzenie Luquinhasa. Niebiesko-Czerwoni próbowali starannie rozgrywać piłkę, ale działo się to w dalszej odległości od bramki Radosława Majeckiego. Na wyróżnienie za grę w pierwszej połowie zasłużyli zawodnicy odpowiedzialni za destrukcję. Duża liczba pojedynków kończyła zwycięstwem obrońców. Legioniści próbowali z kolei niebanalnych zagrań, by przedostać się w okolice pola karnego mistrzów Polski, ale w kluczowym momencie zdarzały się błędy. Końcowe fragmenty pierwszej odsłony należały do gliwiczan. Zabrakło jednak celnego strzału na bramkę Legii. - Druga połowa zaczęła się od "trzęsienia ziemi". Czerwoną kartkę - za drugą żółtą - otrzymał Rymaniak. Gdy wydawało się, że wynik meczu został już przesądzony, to Milewski wywalczył rzut karny. Faulował go Wszołek. Do jedenastki podszedł Felix, który pewnym strzałem wykorzystał rzut karny. Po utracie gola Legia ruszyła do ataku. Swoje szanse mieli Luquinias i Pekhart. Im bliżej było końca meczu, tym napór Wojskowych był większy. W końcu gospodarze dopięli swego. W 85. minucie Rosołek pokonał Placha, który popisał się jeszcze fantastyczną interwencją. Sędzia początkowo bramki nie uznał, ale po interwencji VAR zmienił decyzję. Więcej bramek w drugiej części gry już nie padło. . Z perspektywy trybun - Spotkanie zostało rozegrane na Stadionie Miejskim im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie. - Trener Waldemar Fornalik dokonał dwóch zmian w składzie w porównaniu do ostatniego ligowego meczu z Lechią Gdańsk. W środku pola Tomasza Jodłowca, który nie mógł zagrać przeciwko swojemu byłemu klubowi, zastąpił Patryk Sokołowski. Do składu wskoczył Bartosz Rymaniak, a wyżej ustawiony został Martin Konczkowski. Na ławce rezerwowych zasiadł Kristopher Vida. _____________________________ Legia Warszawa - Piast Gliwice 1-1 (0-0) 0-1 - Felix, 59 min. (k.) 1-1 - Rosołek, 85 min. Legia: Majecki - Jędrzejczyk, Lewczuk (63. Cholewiak), Wieteska, Karbownik - Antolić, Martins (73. Rosołek) - Wszołek, Gwilia, Luquinhas - Pekhart. Piast: Plach - Rymaniak, Czerwiński, Korun, Kirkeskov - Milewski, Sokołowski (86. Huk), Hateley, Konczkowski - Felix, Parzyszek (58. Tuszyński). Żółte kartki: Wszołek, Gwilia, Wieteska - Rymaniak Czerwona kartka: Rymaniak, 55 min. (za faul, druga żółta) SUBSKRYBUJ I BĄDŹ ZAWSZE PIERWSZY ---- http://bit.ly/1Wdo9mm ---------------- Podobało się? Obejrzyj nasze inne materiały! http://bit.ly/1NuotqJ To oficjalny kanał YouTube Piasta Gliwice - czekają na Ciebie tutaj: najnowsze wywiady, kulisy z meczów, konferencje prasowe, relacje z treningów, dopingujący kibice i piękne kobiety na stadionie i inne ekskluzywne materiały z życia klubu. ---------------- Koniecznie zajrzyj także tutaj: Najnowsze informacje - http://www.piast-gliwice.eu/ Społeczność - https://www.facebook.com/PiastGliwice/ Video - https://www.youtube.com/user/PiastGliwiceTV/ Twitter - https://twitter.com/piastgliwicesa Najlepsze zdjęcia - https://www.instagram.com/piastgliwicesa/ Biznes - http://www.kb.piast-gliwice.eu/ ---------------- Wciąż mało? Obejrzyj najpopularniejsze video Piasta Gliwice: https://www.youtube.com/watch?v=Zy_jJwml9KM https://www.youtube.com/watch?v=NLei5uF0zJg https://www.youtube.com/watch?v=hxqokDEvN28 https://www.youtube.com/watch?v=BJDMlMc-nyA https://www.youtube.com/watch?v=7c69SD7PP-E https://www.youtube.com/watch?v=e7ZGHBqkVXg https://www.youtube.com/watch?v=U1pKoXPJIMs

KULISY | Pechowa porażka. Kulisy meczu Lechia - Piast 0-1 (0-0) | 14|02|2020|

W 22. kolejce PKO Ekstraklasy Lechia okazała się minimalnie lepsza od drużyny mistrzów Polski. Gdańszczanie pokonali na własnym boisku Piasta Gliwice 1-0, a zwycięskiego gola strzelił Flavio Paixao. Portugalczyk w pierwszej połowie nie wykorzystał rzutu karnego. SPONSOR STRATEGICZNY PIASTA - MIASTO GLIWICE SUBSKRYBUJ I BĄDŹ ZAWSZE PIERWSZY ---- http://bit.ly/1Wdo9mm ---------------- Podobało się? Obejrzyj nasze inne materiały! http://bit.ly/1NuotqJ To oficjalny kanał YouTube Piasta Gliwice - czekają na Ciebie tutaj: najnowsze wywiady, kulisy z meczów, konferencje prasowe, relacje z treningów, dopingujący kibice i piękne kobiety na stadionie i inne ekskluzywne materiały z życia klubu. ---------------- Koniecznie zajrzyj także tutaj: Najnowsze informacje - http://www.piast-gliwice.eu/ Społeczność - https://www.facebook.com/PiastGliwice/ Video - https://www.youtube.com/user/PiastGliwiceTV/ Twitter - https://twitter.com/piastgliwicesa Najlepsze zdjęcia - https://www.instagram.com/piastgliwicesa/ Biznes - http://www.kb.piast-gliwice.eu/ ---------------- Wciąż mało? Obejrzyj najpopularniejsze video Piasta Gliwice: https://www.youtube.com/watch?v=Zy_jJwml9KM https://www.youtube.com/watch?v=NLei5uF0zJg https://www.youtube.com/watch?v=hxqokDEvN28 https://www.youtube.com/watch?v=BJDMlMc-nyA https://www.youtube.com/watch?v=7c69SD7PP-E https://www.youtube.com/watch?v=e7ZGHBqkVXg https://www.youtube.com/watch?v=U1pKoXPJIMs

Na czerwono. | Kulisy meczu Cracovia - Piast 2-0 (1-0) 16|09|2019

Piast Gliwice w meczu kończącym ósmą serię gier PKO Ekstraklasy 0-2. Niebiesko-Czerwoni grali w osłabieniu przez 80 minut po tym jak czerwoną kartką ukarany został Bartosz Rymaniak. Szansa na poprawę nastrojów nadejdzie już w piątek, kiedy to mistrzowie Polski u siebie zagrają z Rakowem Częstochowa. Spotkanie w skrócie - Cracovia udanie weszła w mecz stwarzając sobie dogodne sytuacje w początkowym fragmencie. W dwunastej minucie Piast musiał grać w osłabieniu po tym jak czerwoną kartkę zobaczył Bartosz Rymaniak. Początkowo zawodnik został ukarany żółtym kartonikiem, ale sędzia Jarosław Przybył po konsultacji z wozem VAR zmienił werdykt i odesłał zawodnika Piasta do szatni. Gra w osłabieniu pobudziła Niebiesko-Czerwonych, którzy zaczęli dłużej utrzymywać się przy piłce, a pojedyncze akcje piłkarzy Waldemara Fornalika kończyły się strzałami, z którymi jednak radził sobie Michal Pesković. Po okresie przewagi gości, to zespół Pasów wyszedł na prowadzenie. Z lewej strony agresywne wstrzelenie piłki do walczących o pozycję Tomasa Huka i Rafaela Lopesa. Presja hiszpańskiego napastnika wymusiła błąd obrońcy, który ostatecznie skierował futbolówkę do własnej bramki. Gospodarze mocno zdominowali zespół z Gliwic w końcowych minutach pierwszej połowy i byli bliscy podwyższenia wyniku, ale tylko dzięki Urosowi Korunowi, który wybił piłkę na poprzeczkę po strzale Cracovii nie padła druga bramka. - Co nie udało się na końcu pierwszej części, udało się niedługo po wznowieniu gry. W 48. minucie Pasy wyszły na dwubramkowe prowadzenie po tym jak gola zdobył Michał Rakoczy precyzyjnym strzałem głową. W grze Cracovii było dużo więcej swobody. Gra w przewadze z pewnością ułatwiła prowadzenie gry zawodnikom Michała Probierza. Tempo spotkania wyraźnie spadło i ograniczyło się do pojedynczych zrywów. Mimo dużych chęci dośrodkowań w pole karne Cracovii, zespół z Gliwic nie oddał zbyt wielu strzałów w stronę bramki Peskovicia. Krakowianie za to wyprowadzali groźne kontry a golkiper Piasta kilkukrotnie zmuszany był do sporego wysiłku. Podopieczni Michała Probierza utrzymali korzystny dwubramkowy wynik do końca spotkania i mogli cieszyć się z trzech punktów na zakończenie 8. kolejki ekstraklasy. Z perspektywy trybun - Mecz odbył się na Stadionie Cracovii im. Józefa Piłsudskiego w Krakowie. Spotkanie z wysokości trybun obserwowało - W zespole Piasta Gliwice zadebiutował Piotr Malarczyk, który wybiegł na murawę od pierwszej minuty. - Debiut w ekstraklasie zaliczył również młodzieżowiec Piasta, Remigiusz Borkała, który w 78 minucie meczu zmienił na boisku Sebastiana Milewskiego. - Na ławce rezerwowych w zespole mistrzów Polski zasiadł wracający po kontuzji Marcin Pietrowski. - Od początku drugiej połowy na murawie zameldował się Tomasz Jodłowiec, dla którego był to pierwszy występ po zakontraktowaniu go w drużynie mistrzów Polski. - Niebiesko-Czerwonych na stadionie przy Kałuży wspierała grupa ponad stu kibiców z Gliwic. _____________________________ Cracovia - Piast Gliwice 2-0 (1-0) 1-0 - Huk, 42 min. (sam. ) 2-0 - Rakoczy, 48 min. Cracovia: Pesković - Rapa, Dytiatjew, Datković, Siplak (85. Pestka) - Gol, Dimun - Wdowiak (70. Vestenicky), Rakoczy (55. Strózik), Hanca - Lopes Piast: Plach - Malarczyk, Korun, Huk - Rymaniak, Milewski (78. Borkała), Hateley, Sokołowski (46. Jodłowiec), Kirkeskov - Felix, Parzyszek (62. Tuszyński). Żółte kartki: Gol, Dytiatjew, Datković, Siplak - Korun, Huk. Czerwona kartka: Rymaniak, 12 min. Widzów: 6 586. Biuro Prasowe GKS Piast SA SPONSOR STRATEGICZNY PIASTA - MIASTO GLIWICE SUBSKRYBUJ I BĄDŹ ZAWSZE PIERWSZY ---- http://bit.ly/1Wdo9mm ---------------- Podobało się? Obejrzyj nasze inne materiały! http://bit.ly/1NuotqJ To oficjalny kanał YouTube Piasta Gliwice - czekają na Ciebie tutaj: najnowsze wywiady, kulisy z meczów, konferencje prasowe, relacje z treningów, dopingujący kibice i piękne kobiety na stadionie i inne ekskluzywne materiały z życia klubu. ---------------- Koniecznie zajrzyj także tutaj: Najnowsze informacje - http://www.piast-gliwice.eu/ Społeczność - https://www.facebook.com/PiastGliwice/ Video - https://www.youtube.com/user/PiastGliwiceTV/ Twitter - https://twitter.com/piastgliwicesa Najlepsze zdjęcia - https://www.instagram.com/piastgliwicesa/ Biznes - http://www.kb.piast-gliwice.eu/ ---------------- Wciąż mało? Obejrzyj najpopularniejsze video Piasta Gliwice: https://www.youtube.com/watch?v=Zy_jJwml9KM https://www.youtube.com/watch?v=NLei5uF0zJg https://www.youtube.com/watch?v=hxqokDEvN28 https://www.youtube.com/watch?v=BJDMlMc-nyA https://www.youtube.com/watch?v=7c69SD7PP-E https://www.youtube.com/watch?v=e7ZGHBqkVXg https://www.youtube.com/watch?v=U1pKoXPJIMs

Krok od mistrzostwa! |  Kulisy Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 0-0 15|05|2019
Krok od mistrzostwa! | Kulisy Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 0-0 15|05|2019

Bezbramkowym remisem zakończyło się spotkanie w Szczecinie, ale o braku emocji nie było mowy. Każda sytuacja do zdobycia gola podnosiła ciśnienie sympatykom Niebiesko-Czerwonych. Dzięki wygranej Jagiellonii w Białymstoku z Legią Piast utrzymał pozycję lidera i losy mistrzostwa rozstrzygną się w niedziele przy Okrzei. Spotkanie w skrócie - Pierwsze minuty spotkania były dość szarpane i z tego chaosu pierwsi wyrwali się gospodarze, którzy już w drugiej minucie oddali groźny strzał. To z kolei obudziło piłkarzy Piasta. Kolejno Piotr Parzyszek, a następnie Joel Valencia próbowali wyprowadzić zespół na prowadzenie. Gliwiczanie stopniowo zaczęli opanowywać sytuację, ale Portowcy poprzez pojedyncze zrywy sprawdzali czujność zarówno obrony jak i bramkarza Piasta Gliwice. Zdecydowanie najgroźniejszą sytuację wypracował aktualny lider ekstraklasy, ale strzał Piotra Parzyszka trafił w poprzeczkę. Ta próba pokazała, że w drużynie jest duża determinacja by kontynuować serię zwycięstw. - Aktywnie weszli w drugą połowę podopieczni Waldemara Fornalika. Gliwiczanie dłużej utrzymywali się przy piłce i chcieli wykorzystać stałe fragmenty gry by znaleźć wreszcie sposób na zdobycie gola. Emocje rosły z każdą upływającą minutą. Tuż po godzinie gry w ofensywny sposób do głosu zaczęli dochodzić piłkarze Pogoni. Gdyby piłkę sięgnął Sebastian Walukiewicz w dużym kłopocie byłaby drużyna Piasta. Gospodarze na dłuższy czas zagościli na połowie gliwiczan. W tym momencie na trybunach rozpaliły się race i przez dym, który zajął murawę, zmusił arbitra meczu do zatrzymania gry. Przerwa trwała około pięciu minut. Po ich upływie zawody zostały wznowione. Kilkukrotnie gospodarze byli bardzo bliscy pokonania Szmatuły, ale ostatecznie nie zdołali oni osiągnąć celu. Dużo nerwów kosztowała końcówka spotkania. Portowcy byli mocno zdeterminowani by zdobyć pełną pulę. Szalone tempo w końcowych minutach meczu nie dostarczyło goli i ostatecznie drużyny zdobyły po punkcie. Z perspektywy trybun - Mecz został rozegrany na Stadionie Miejskim im. Floriana Krygiera, mieszczącym się przy ul. Karłowicza w Szczecinie. Starcie z wysokości trybun śledziło ponad tys. sympatyków. - W stosunku do poprzedniej kolejki trener Piasta Gliwice dokonał dwóch zmian. Do składu wrócił Tom Hateley, a wykartkowanego Aleksandara Sedlara na środku obrony zastąpił Uros Korun. Trener Fornalik zmienił ustawienie w formacjach. Tomasz Jodłowiec zagrał na "dziesiątce", a w boczne sektory boiska został przesunięty Joel Valencia. - Piast Gliwice jest pierwszą drużyną, która w rundach finałowych Lotto Ekstraklasy przekroczyła granicę 70 strzelonych bramek. _____________________________ Pogoń - Piast 0-0 (0-0) Składy Pogoń: Bursztyn - Bartkowski, Walukiewicz, Fojut, Matynia - Podstawki, Kożulj, Kowalczyk (68. Hostikka), Majewski (87. Guarrotxena), Drygas - Benyamina (78. Frączczak). Piast: Szmatuła - Kirkeskov, Korun, Czerwiński, Pietrowski - Hateley, Dziczek, Konczkowski (89. Felix), Jodłowiec (63. Badia) - Valencia, Parzyszek (80. Tomczyk). SPONSOR STRATEGICZNY PIASTA - MIASTO GLIWICE SUBSKRYBUJ I BĄDŹ ZAWSZE PIERWSZY ---- http://bit.ly/1Wdo9mm ---------------- Podobało się? Obejrzyj nasze inne materiały! http://bit.ly/1NuotqJ To oficjalny kanał YouTube Piasta Gliwice - czekają na Ciebie tutaj: najnowsze wywiady, kulisy z meczów, konferencje prasowe, relacje z treningów, dopingujący kibice i piękne kobiety na stadionie i inne ekskluzywne materiały z życia klubu. ---------------- Koniecznie zajrzyj także tutaj: Najnowsze informacje - http://www.piast-gliwice.eu/ Społeczność - https://www.facebook.com/PiastGliwice/ Video - https://www.youtube.com/user/PiastGliwiceTV/ Twitter - https://twitter.com/piastgliwicesa Najlepsze zdjęcia - https://www.instagram.com/piastgliwicesa/ Biznes - http://www.kb.piast-gliwice.eu/ ---------------- Wciąż mało? Obejrzyj najpopularniejsze video Piasta Gliwice: https://www.youtube.com/watch?v=Zy_jJwml9KM https://www.youtube.com/watch?v=NLei5uF0zJg https://www.youtube.com/watch?v=hxqokDEvN28 https://www.youtube.com/watch?v=BJDMlMc-nyA https://www.youtube.com/watch?v=7c69SD7PP-E https://www.youtube.com/watch?v=e7ZGHBqkVXg https://www.youtube.com/watch?v=U1pKoXPJIMs

CO ZA MECZ! TO WŁAŚNIE PIAST! | Kulisy meczu Piast - Jagiellonia 2-1(1-0) 12|05|2019

Niesamowity mecz przy komplecie publiczności na Okrzei 20! Gliwiczanie - heroicznie walcząc do końca - w ostatniej chwili wywalczyli arcyważne zwycięstwo! Bohaterami tego spotkania zostali Tomasz Jodłowiec oraz Jakub Szmatuła. Spotkanie w skrócie - Pierwsze minuty spotkania stały pod znakiem nieśmiałych ataków obu drużyn, które wyraźnie badały swoje możliwości. Spotkanie było wyrównane i obfitowało w twardą męską grę. Nieliczne sytuacje pod obiema bramkami nie sprawiały problemów golkiperom. Spotkanie ożywiło się po upływie 30 minut, gdy odważniej zaatakował Piast. Jagiellonia natomiast odgryzała się groźnymi kontratakami. Ostatnie minuty pierwszej części gry należały do Niebiesko-Czerwonych, którzy wyprowadzili dwa ciosy. Co ciekawe, po obu niezbędna była interwencja VAR-u. Najpierw jednak sędzia nie zdecydował się podyktować jedenastki, a chwilę później uznał bramkę „do szatni” dla Piasta. - Druga połowa rozpoczęła się od ataków Piasta. Niebiesko-Czerwoni wyraźnie chcieli zdobyć drugiego gola i uspokoić mecz. Bardzo aktywny był Parzyszek. Napastnik starał się wykańczać podania Valencii i Badii, ale niestety brakowało mu skuteczności. Szczególnie przy swojej drugiej próbie sprawił sporo problemów golkiperowi Jagiellonii. Chwilę później groźnie odgryzła się Jagiellonia za sprawą Imaza. Szmatuła jednak fantastycznie obronił. Po upływie godziny gry do głosu doszli goście, którzy momentami prowadzili grę. Piast przeszedł więc do obrony, cierpliwie wyczekując okazji do wyprowadzenia ataku. W ostatnich minutach meczu sędzia dopatrzył się jedenastki dla Jagiellonii. Imaz wykorzystał strzał z rzutu karnego. To nie był jednak koniec emocji w tym spotkaniu! Piast bowiem wyrównał po niesamowitym ataku wykończonym przez Jodłowca, aby chwilę później drżeć o punkty, gdyż "Jaga" miała kolejny rzut karny. Jakub Szmatuła wzniósł się jednak na wyżyny swoich umiejętności i obronił strzał z jedenastu metrów. _____________________________ Piast Gliwice - Jagiellonia 2-1 (1-0) 1-0 - Valencia, 45 min. 1-1- Imaz (k.), 89 min. 2-1 - Jodłowiec, 90 min. Piast: Szmatuła - Kirkeskov, Sedlar, Czerwiński, Pietrowski - Jodłowiec, Dziczek, Konczkowski (83. Sokołowski), Badia (64. Felix) - Valencia, Parzyszek (73. Papadopulos). Jagiellonia: Sandomierski - Kadlec, Runje, Arsenić, Bodvarsson (76. Kostal) - Wójcicki (59. Guilherme), Pospisil, Adamec (59. Romanczuk), Poletanović, Novikovas - Imaz SPONSOR STRATEGICZNY PIASTA - MIASTO GLIWICE SUBSKRYBUJ I BĄDŹ ZAWSZE PIERWSZY ---- http://bit.ly/1Wdo9mm ---------------- Podobało się? Obejrzyj nasze inne materiały! http://bit.ly/1NuotqJ To oficjalny kanał YouTube Piasta Gliwice - czekają na Ciebie tutaj: najnowsze wywiady, kulisy z meczów, konferencje prasowe, relacje z treningów, dopingujący kibice i piękne kobiety na stadionie i inne ekskluzywne materiały z życia klubu. ---------------- Koniecznie zajrzyj także tutaj: Najnowsze informacje - http://www.piast-gliwice.eu/ Społeczność - https://www.facebook.com/PiastGliwice/ Video - https://www.youtube.com/user/PiastGliwiceTV/ Twitter - https://twitter.com/piastgliwicesa Najlepsze zdjęcia - https://www.instagram.com/piastgliwicesa/ Biznes - http://www.kb.piast-gliwice.eu/ ---------------- Wciąż mało? Obejrzyj najpopularniejsze video Piasta Gliwice: https://www.youtube.com/watch?v=Zy_jJwml9KM https://www.youtube.com/watch?v=NLei5uF0zJg https://www.youtube.com/watch?v=hxqokDEvN28 https://www.youtube.com/watch?v=BJDMlMc-nyA https://www.youtube.com/watch?v=7c69SD7PP-E https://www.youtube.com/watch?v=e7ZGHBqkVXg https://www.youtube.com/watch?v=U1pKoXPJIMs

"Chłopaki wierzyli we mnie" | Kuba Szmatuła po meczu z Jagiellonią 2:1 (1:0) | 12|05|19

"Dzisiaj się cieszymy, ale jutro to będzie już historia i przygotowujemy się do następnego meczu", powiedział Kuba Szmatuła po meczu z Jagiellonią Białystok. SPONSOR STRATEGICZNY PIASTA - MIASTO GLIWICE SUBSKRYBUJ I BĄDŹ ZAWSZE PIERWSZY ---- http://bit.ly/1Wdo9mm ---------------- Podobało się? Obejrzyj nasze inne materiały! http://bit.ly/1NuotqJ To oficjalny kanał YouTube Piasta Gliwice - czekają na Ciebie tutaj: najnowsze wywiady, kulisy z meczów, konferencje prasowe, relacje z treningów, dopingujący kibice i piękne kobiety na stadionie i inne ekskluzywne materiały z życia klubu. ---------------- Koniecznie zajrzyj także tutaj: Najnowsze informacje - http://www.piast-gliwice.eu/ Społeczność - https://www.facebook.com/PiastGliwice/ Video - https://www.youtube.com/user/PiastGliwiceTV/ Twitter - https://twitter.com/piastgliwicesa Najlepsze zdjęcia - https://www.instagram.com/piastgliwicesa/ Biznes - http://www.kb.piast-gliwice.eu/ ---------------- Wciąż mało? Obejrzyj najpopularniejsze video Piasta Gliwice: https://www.youtube.com/watch?v=Zy_jJwml9KM https://www.youtube.com/watch?v=NLei5uF0zJg https://www.youtube.com/watch?v=hxqokDEvN28 https://www.youtube.com/watch?v=BJDMlMc-nyA https://www.youtube.com/watch?v=7c69SD7PP-E https://www.youtube.com/watch?v=e7ZGHBqkVXg https://www.youtube.com/watch?v=U1pKoXPJIMs

Michal Papadopulos po wygranej z Arką Gdynia

W sobotnim spotkaniu 8. kolejki Lotto Ekstraklasy Piast Gliwice pokonał u siebie Arkę Gdynia 1:0. Zwycięską bramkę zdobył Michal Papadopulos! SPONSOR STRATEGICZNY PIASTA - MIASTO GLIWICE SUBSKRYBUJ I BĄDŹ ZAWSZE PIERWSZY ---- http://bit.ly/1Wdo9mm ---------------- Podobało się? Obejrzyj nasze inne materiały! http://bit.ly/1NuotqJ To oficjalny kanał YouTube Piasta Gliwice - czekają na Ciebie tutaj: najnowsze wywiady, kulisy z meczów, konferencje prasowe, relacje z treningów, dopingujący kibice i piękne kobiety na stadionie i inne ekskluzywne materiały z życia klubu. ---------------- Koniecznie zajrzyj także tutaj: Najnowsze informacje - http://www.piast-gliwice.eu/ Społeczność - https://www.facebook.com/PiastGliwice/ Video - https://www.youtube.com/user/PiastGliwiceTV/ Twitter - https://twitter.com/piastgliwicesa Najlepsze zdjęcia - https://www.instagram.com/piastgliwicesa/ Biznes - http://www.kb.piast-gliwice.eu/ ---------------- Wciąż mało? Obejrzyj najpopularniejsze video Piasta Gliwice: https://www.youtube.com/watch?v=Zy_jJwml9KM https://www.youtube.com/watch?v=NLei5uF0zJg https://www.youtube.com/watch?v=hxqokDEvN28 https://www.youtube.com/watch?v=BJDMlMc-nyA https://www.youtube.com/watch?v=7c69SD7PP-E https://www.youtube.com/watch?v=e7ZGHBqkVXg https://www.youtube.com/watch?v=U1pKoXPJIMs

Highlights

KONFERENCJA | Aleksandar Vuković i David Badia | Piast Gliwice - Lechia Gdańsk | 27|05|2023

SPONSOR STRATEGICZNY PIASTA - MIASTO GLIWICE PARTNER TELEWIZJI KLUBOWEJ - FLYINGATOM SUBSKRYBUJ I ...

KONFERENCJA | ALEKSANDAR VUKOVIĆ | Piast Gliwice - Lechia Gdańsk | 27|05|2023

JEDENAŚCIE BEZ PORAŻKI! | KULISY PIAST - KORONA KIELCE 2-1 (0-0) 13|05|2023

W piątkowym meczu 32. kolejki PKO Bank Polski Ekstraklasy Piast Gliwice wygrał przed własną publicznością z Koroną Kielce ...

WYGRALIŚMY ZASŁUŻENIE | KONFERENCJA PO MECZU:  PIAST - KORONA 2-1 (0-0) 12|05|2023
WYGRALIŚMY ZASŁUŻENIE | KONFERENCJA PO MECZU: PIAST - KORONA 2-1 (0-0) 12|05|2023

MECZ OKIEM DZIECKA | KULISY PIAST - POGOŃ 0-0 29|04|2023

W sobotnim meczu 30. kolejki PKO Bank Polski Ekstraklasy Piast Gliwice zremisował na swoim stadionie z Pogonią Szczecin 0-0.