КУТОВИЙ's user profile page. Match highlights, posts and more on site!

“”

Report User

Highlights

ЯРМОЛЕНКО ОТРИМАВ МʼЯЧ НА СВОЇЙ ПОЛОВИНІ, І ОСЬ ЩО ВІН ВИТВОРИВ ДАЛІ У МАТЧІ ЗА АЛЬ-АЙН

Кіберфут - україномовний канал про футбольні симулятори: https://www.youtube.com/channel/UCr8jg76943kEHvO_VAMg9ww ЯРМОЛЕНКО ОТРИМАВ МʼЯЧ НА СВОЇЙ ПОЛОВИНІ, І ОСЬ ЩО ВІН ВИТВОРИВ ДАЛІ У МАТЧІ ЗА АЛЬ-АЙН КУТОВИЙ В ТЕЛЕГРАМ: https://t.me/kytovuj 🇺🇦 Допомогти українській армії: https://savelife.in.ua/donate/ Питання та пропозиції: Пошта: damnitskiy@gmail.com Інстаграм: https://www.instagram.com/damnitskyi/ Чергова результативна дія Ярмоленка в ОАЕ, Миколенко провів невдалий матч проти Тотенхема, Аталанта без Малиновського переграла Сассуоло, український правозахисник вступив у протистояння із власником ман сіті. Детальніше про ці та інші новини поговоримо у найближчі кілька хвилин. Підтримуй українську армію за посиланнями в описі, а наш канал можете підтримати лайком та підпискою. #ярмоленко #кутовий #футбол

МИКОЛЕНКО ЗНИЩИВ САЛАХА У МАТЧІ ЕВЕРТОН - ЛІВЕРПУЛЬ. БЕЗУС БІСІКЛЕТОЮ ЗАБИВ ДЕБЮТНИЙ ГОЛ ЗА ОМОНІЮ

МИКОЛЕНКО ЗНИЩИВ САЛАХА У МАТЧІ ЕВЕРТОН - ЛІВЕРПУЛЬ. БЕЗУС БІСІКЛЕТОЮ ЗАБИВ ДЕБЮТНИЙ ГОЛ ЗА ОМОНІЮ КУТОВИЙ В ТЕЛЕГРАМ: https://t.me/kytovuj 🇺🇦 Допомогти українській армії: https://savelife.in.ua/donate/ Питання та пропозиції: Пошта: damnitskiy@gmail.com Інстаграм: https://www.instagram.com/damnitskyi/ Динамо знову програло в УПЛ, Миколенко знищив Салаха, а Евертон встояв у дербі проти Ліверпуля, Трабзонспор відмовився від трансферу Довбика. Про ці та інші новини українського футболу поговоримо у наступні кілька хвилин. Підтримуй українську армію за посиланням в описі, а наш канал можеш підтримати лайком та підпискою. Приєднуйся і до нашого телеграм-каналу, посилання на нього залишимо в описі. #миколенко #салах #безус

МИКОЛЕНКО ШОКУВАВ СТЕРЛІНГА ЕПІЧНИМ СЕЙВОМ В МАТЧІ ПРОТИ ЧЕЛСІ. ЕВЕРТОН – ЧЕЛСІ 0:1 | Новини футболу

МИКОЛЕНКО ШОКУВАВ СТЕРЛІНГА ЕПІЧНИМ СЕЙВОМ В МАТЧІ ПРОТИ ЧЕЛСІ. ЕВЕРТОН – ЧЕЛСІ 0:1 | Новини футболу КУТОВИЙ В ТЕЛЕГРАМ: https://t.me/kytovuj 🇺🇦 Допомогти українській армії: https://savelife.in.ua/donate/ Питання та пропозиції: Пошта: damnitskiy@gmail.com Інстаграм: https://www.instagram.com/damnitskyi/ Миколенко провів повний матч проти Челсі, Ігнатенко забив свій перший гол у Франції, Таловєров забив у Чехії, а Безус знайшов собі новий клуб. Про ці та інші новини українського футболу поговоримо у найближчі кілька хвилин. Підтримуй українську армію за посиланням в описі, а наш канал можете підтримати лайком та підпискою. До речі, ми запустили свій канал і у телеграмі – приєднуйтесь та отримуйте новини ще більш оперативно. Посилання залишаю в описі до цього відео. #евертон #миколенко #кутовий

ЯРЕМЧУК ВИЙШОВ НА 12 ХВИЛИН В ЛІЗІ ЧЕМПІОНІВ ЗА БЕНФІКУ, І ОСЬ ЩО ВІН ВСТИГ ЗРОБИТИ | ДИНАМО - ШТУРМ

ЯРЕМЧУК ВИЙШОВ НА 12 ХВИЛИН В ЛІЗІ ЧЕМПІОНІВ ЗА БЕНФІКУ, І ОСЬ ЩО ВІН ВСТИГ ЗРОБИТИ | ДИНАМО - ШТУРМ 🇺🇦 Допомогти українській армії: https://savelife.in.ua/donate/ Питання та пропозиції: Пошта: damnitskiy@gmail.com Інстаграм: https://www.instagram.com/damnitskyi/ Бенфіка розгромила Мідтьюлланд, а Яремчук мав класний шанс забити, очікування динамівців перед грою зі Штурмом та інші новини українського футболу чекають тебе у найближчі кілька хвилин. Підтримуй українську армію за посиланням в описі, а наш канал можеш підтримати лайком та підпискою. #бенфіка #яремчук #кутовий

ОСЬ ЩО СТАЛОСЯ КОЛИ МИКОЛЕНКО ЗІГРАВ ПРОТИ ДИНАМО! ЕВЕРТОН - ДИНАМО 3:0 | Новини футболу

ОСЬ ЩО СТАЛОСЯ, КОЛИ МИКОЛЕНКО ЗІГРАВ ПРОТИ ДИНАМО. ЕВЕРТОН - ДИНАМО 3:0 | Новини футболу КІБЕРФУТ - український канал про футбольні симулятори: https://youtu.be/15Tq8_fHUNw 🇺🇦 Допомогти українській армії: https://savelife.in.ua/donate/ Питання та пропозиції: Пошта: damnitskiy@gmail.com Інстаграм: https://www.instagram.com/damnitskyi/ Евертон із Миколенком розгромили Динамо, Аталанта Малиновського поступилася Ньюкаслу, Вербіч пішов у Панатінаікос. Про ці та інші новини українського футболу поговоримо у найближчі кілька хвилин. Підтримуй українську армію за посиланням в описі, а наш канал можеш підтримати лайком та підпискою. Ну і хочеться поставити питання до вас, яке я підіймав вчора у пості – напишіть у коментарях, чи хотіли б ви бачити на кутовому і випуски новин про європейський футбол. Дуже цікавить ваша думка. #миколенко #динамо #евертон #кутовий

ФАНАТИ ФЕНЕРБАХЧЕ ЇБ**УЛИСЬ І ПІДТРИМАЛИ путіна, І ОСЬ ЩО ЗРОБИВ ЛУЧЕСКУ | ФЕНЕРБАХЧЕ – ДИНАМО 1:2

ФАНАТИ ФЕНЕРБАХЧЕ ЇБА**ЛИСЬ І ПІДТРИМАЛИ путіна, І ОСЬ ЩО ЗРОБИВ ЛУЧЕСКУ | ФЕНЕРБАХЧЕ – ДИНАМО 1:2 🇺🇦 Допомогти українській армії: https://savelife.in.ua/donate/ Питання та пропозиції: Пошта: damnitskiy@gmail.com Динамо пройшло Фенербахче у кваліфікації ліги чемпіонів, і покарало ублюдських фанатів фенера за їхню поведінку, ворскла завершує єврокубкову кампанію, Наполі зацікавився Луніним, а Михайличенко перейшов у Шахтар. Про ці та інші новини українського футболу поговоримо у найближчі кілька хвилин. Підтримуй українську армію за посиланням в описі, а наш канал можете підтримати лайком та підпискою. #фенербахче #динамо #кутовий При створенні відео використані матеріали з: Офіційний канал Setanta Sports: https://www.youtube.com/c/SetantaSports Офіційний канал Динамо Київ: https://www.youtube.com/c/fcdk

ЗІНЧЕНКО ДЕБЮТУВАВ ЗА АРСЕНАЛ, І ОСЬ ЩО ВІН ПОКАЗАВ У СВОЄМУ ПЕРШОМУ МАТЧІ. Арсенал – Челсі 4:0

ЗІНЧЕНКО ДЕБЮТУВАВ ЗА АРСЕНАЛ, І ОСЬ ЩО ВІН ПОКАЗАВ У СВОЄМУ ПЕРШОМУ МАТЧІ. Арсенал – Челсі 4:0 🇺🇦 Допомогти українській армії: https://savelife.in.ua/donate/ Питання та пропозиції: Пошта: damnitskiy@gmail.com Зінченко вдало дебютував за Арсенал, Ракицький офіційно представлений новим клубом, товариські матчі українських клубів із поляками. Про ці та інші новини українського футболу поговоримо у найближчі кілька хвилин. Підтримуй українську армію за посиланням в описі, а наш канал можеш підтримати лайком та підпискою. #зінченко #арсенал #кутовий

ОСЬ ЩО СКАЗАВ ЗІНЧЕНКО ПІСЛЯ ТРАНСФЕРУ В АРСЕНАЛ. Як Артета зустрів Зінченка | Новини футболу

ОСЬ ЩО СКАЗАВ ЗІНЧЕНКО ПІСЛЯ ТРАНСФЕРУ В АРСЕНАЛ. Як Артета зустрів Зінченка 🇺🇦 Допомогти українській армії: https://savelife.in.ua/donate/ Питання та пропозиції: Пошта: damnitskiy@gmail.com Зінченко офіційно перейшов в Арсенал: його перше інтервʼю, слова Артети про новачка та інші головні події минулого дня чекають на вас у нашому свіженькому дайджесті. Підтримуй українську армію за посиланням в описі, а наш канал можеш підтримати лайком та підпискою. #зінченко #арсенал #артета #кутовий