Latest Posts

Plný led dětí pod dohledem čísla 68. Týden hokeje na Kladně odstartoval stylově

Na šest desítek dětí si v pondělí na ČEZ stadionu vyzkoušelo, jaké to je být kladenským hokejistou. První hokejové krůčky udělali kluci i holky pod dohledem zkušených trenérů a klubových legend, včetně majitele a útočníka Rytířů Jaromíra Jágra!

12. kolo DHL ELJ: Rytíři Kladno - HC Kometa Brno 4:0

V utkání 12. kola DHL extraligy juniorů přivítali Rytíři na domácím ledě Kometu. Naši junioři si rozehráli zápas velice dobře a celý zápas to jen potvrzovali. Nakonec si proti Brnu připsali cennou výhru 4:0. Obrovský kus práce odvedl v kladenské brance sedmnáctiletý David Stahl, který si připsal své první čisté konto v juniorské soutěži.

11. kolo DHL ELJ: Rytíři Kladno - HC Dukla Jihlava 6:3

V rámci 11. kola DHL extraligy juniorů přivítali Rytíři na domácím zápase Jihlavu. Vstup do zápasu se sice našim juniorům nepovedl zrovna nejlépe, ale nakonec vývoj utkání otočili a zvítězili 6:3. Za Kladno se pyšnil již svým druhým hattrickem v této sezoně Yuki Miura.

4. kolo čtvrtfinále 1. ligy: Rytíři Kladno - HC Dukla Jihlava 3:2pp

Dramatické čtvrté čtvrtfinále dospělo až do prodloužení, které přineslo druhý vítězný zápas Kladnu po výsledku 3:2.

Highlights

Soupeř nedělal chyby jako my, mrzí Jakuba Klepiše další bodová ztráta

Rytíři sehráli v neděli 14. ledna duel proti mistrovskému Třinci. I přes dva inkasované góly se nesložili a před druhou přestávkou ...