FK Mladá Boleslav's user profile page. Match highlights, posts and more on site!

“”

Report User

Latest Posts

Dominik Janošek po utkání Boleslav Ostrava

FK Mladá Boleslav – FC Baník Ostrava 1:3 (0:2) Po dlouhých třinácti letech Boleslav doma prohrála s ostravským Baníkem. Fatálním úsekem zápasu byla třetí čtvrthodinka před přestávkou, v níž Ostravští dvakrát skórovali. Po změně stran aktéři obou týmů předváděli oboustranně kvalitní fotbal v maximálním tempu s definitivním rozuzlením v boleslavský neprospěch až v nastaveném čase.

Jozef Weber po utkání Příbram Boleslav

Jozef Weber hodnotí utkání 1. FK Příbram - FK Mladá Boleslav 2:1.

Michal Škoda po utkání Příbram Boleslav

Michal Škoda po utkání 1. FK Příbram - FK Mladá Boleslav 2:1.

Jozef Weber hodnotí utkání Boleslav Pardubice

Trenér Jozef Weber hodnotí utkání FK Mladá Boleslav - FK Pardubice 4:1.

Jakub Klíma po utkání Boleslav Pardubice

V historicky prvním střetnutí boleslavských a pardubických fotbalistů o prvoligové body, které se hrálo v nepříjemném chladu, vlhkosti a pod šedivou inverzní oblačností, se z vítězství radovali Boleslavští. O plném tříbodovém zisku rozhodli už v prvním poločase. Utkání hodnotí Jakub Klíma.

Jozef Weber po utkání Slavia Boleslav

Trenér Jozef Weber hodnotí utkání SK Slavia Praha - FK Mladá Boleslav.

Jozef Weber hodnotí utkání Boleslav Jablonec

Výhru nad Jabloncem pro BolkaTV hodnotí Jozef Weber.

Ondřej Zahustel po utkání Boleslav Jablonec

Vítězné utkání nad Jabloncem hodnotí Ondřej Zahustel.

Highlights

TK po utkání Boleslav Zlín

Trenér Pavel Hoftych a Tomáš Ladra hodnotí utkání FK Mladá Boleslav - FC Trinity Zlín.

TK po utkání Teplice Boleslav

Ondřej Karafiát a Pavel Medynský hodnotí utkání FK Teplice - FK Mladá Boleslav.

TK po utkání Boleslav Ostrava

Trenér Pavel Hoftych a Ondřej Karafiát hodnotí utkání FK Mladá Boleslav - FC Baník Ostrava.

TK po utkání Boleslav Slavia

Trenér Pavel Hoftych a Vasil Kušej hodnotí utkání FK Mladá Boleslav - SK Slavia Praha.

TK po utkání Boleslav Plzeň

Trenér Pavel Hoftych a Vasil Kušej po utkání FK Mladá Boleslav - FC Viktoria Plzeň.

TK po utkání Boleslav Liberec 12032023

Trenér Pavel Hoftych a Tomáš Ladra hodnotí utkání FK Mladá Boleslav - FC Slovan Liberec.

TK po utkání Slovácko Boleslav

Trenér Pavel Hoftych a Petr Mikulec po utkání 1. FC Slovácko - FK Mladá Boleslav.

TK po utkání Hradec Boleslav

Trenér Pavel Hoftych a Vasil Kušej hodnotí utkání FC Hradec Králové - FK Mladá Boleslav.