“”

Report User

Highlights

Левски загуби от Фрегата в последното си домакинство за сезона

Левски (София) прие Фрегата (Бургас) в последното си домакинство в А хандбална група на България. В предишните си два мача софиянци загубиха от Локомотив Варна с 25:26 и победиха Локомотив Горна Оряховица с 23 на 22. Сега "сините" представиха дора продукция през първото полувреме и то завърши при 15 на 15. През втората част гостите успяха да наложат волята си и в крайна сметка победиха с убедителното 26 на 32. Така левскарите остават само с 3 победи през този сезон, докато бургазлии нямаше как и преди този мач да бъдат изместени от второто място. Така за Левски не остава нищо друго освен да се подготви за предстоящия сезон и да се надява на по-предно класиране. Прочети повече на: http://www.sportal.bg/

Иван Колев: Карачанаков не е готов