Baník Most-Souš   

Baník Most-Souš's user profile page. Match highlights, posts and more on site!

“FK Baník Most-Souš Twitter”

 Report User

Highlights

7. Základní škola Jakuba Arbese, Most, zvítězila v krajském finále McDonald's Culu hraného dnes v Teplicích a senzačně postupuje do republikového finále.

7. Základní škola Jakuba Arbese, Most, zvítězila v krajském finále McDonald's Culu hraného dnes v Teplicích a senzačně postupuje do republikového finále.Dopoledne proběhl sportovní den mateřských školek. Ladislav Rameš sezval školky ve spolupráci s naším klubem a děti se přes dvě hodiny bavily sportovními dovednostmi.

Dopoledne proběhl sportovní den mateřských školek. Ladislav Rameš sezval školky ve spolupráci s naším klubem a děti se přes dvě hodiny bavily sportovními dovednostmi.Kluci z U12, Tadeáš a Tobiáš Terynek spolu s Martinem Štěpánkem se v úterý zúčastnili společného tréninku v akademii Chemnitzer FC.

Kluci z U12, Tadeáš a Tobiáš Terynek spolu s Martinem Štěpánkem se v úterý zúčastnili společného tréninku v akademii Chemnitzer FC.Dorostenci U19 dnes v důležitém zápase dokázali vyhrát v Sokolově 3:0 a stále bojují o udržení Ligy dorostu.

Dorostenci U19 dnes v důležitém zápase dokázali vyhrát v Sokolově 3:0 a stále bojují o udržení Ligy dorostu.Těžké utkání v Chomutově jsme v pátek zvládli vítězně, po brankách Opluštila, Petržílky a Glasera jsme vyhráli 3:2 (2:0).

Těžké utkání v Chomutově jsme v pátek zvládli vítězně, po brankách Opluštila, Petržílky a Glasera jsme vyhráli 3:2 (2:0).V pátek v 18:30 nastoupíme k dalšímu zápasu na stadionu FC Chomutov. Skrz koronaviry zde bude hrát náš klub vůbec poprvé.

V pátek v 18:30 nastoupíme k dalšímu zápasu na stadionu FC Chomutov. Skrz koronaviry zde bude hrát náš klub vůbec poprvé.Ženský tým Mostu ve středu v dohrávce porazil Slavii Karlovy Vary 4:1

Ženský tým Mostu ve středu v dohrávce porazil Slavii Karlovy Vary 4:1Sice jsme v sobota doma s Kladnem prohráli, ale vzhledem k remíze Neratovic v Lounech stále držíme první místo Divize B.

Sice jsme v sobota doma s Kladnem prohráli, ale vzhledem k remíze Neratovic v Lounech stále držíme první místo Divize B.
Next »


User Detail Page

You can find user latest posts and related content on the page. Friends, comments for events / matches are also available on the page. Even you can find users who are same pleasure with current user.

#Travel, #SupportYourTeam, #AllAboutSports