Michał Bojanowski   

Michał Bojanowski's user profile page. Match highlights, posts and more on site!

“🎙 Ligue 1 w Canal + | 📽 Bonjour Ligue 1 w @Sportowy_Kanal | ✒ @PilkaNozna_pl | Lubię winyle #Ligue1 #NUFC #TeamOM”

 Report User

Latest Posts

Dzisiaj będzie podsumowanie sezonu Ligue 1 w #BonjourLigue1, ale na pewno nie uda się omówić wszystkiego, więc zapraszam tutaj na dogrywkę.

Jutro od 19 do ~20:30 pokój dla wszystkich zainteresowanych tym, co działo się we Francji 💪🇨🇵

Dzisiaj będzie podsumowanie sezonu Ligue 1 w #BonjourLigue1, ale na pewno nie uda się omówić wszystkiego, więc zapraszam tutaj na dogrywkę. Jutro od 19 do ~20:30 pokój dla wszystkich zainteresowanych tym, co działo się we Francji 💪🇨🇵Ostatni w tym sezonie #BonjourLigue1 dzisiaj o 18. Mbapie zostaje, nowa sztama we francuskim futbolu między OM a Lens, Saint-Etienne vs Auxerre w finale baraży i jeszcze kilka innych tematów 💪💙🇨🇵Hugo Ekitike za 45 mln euro ma trafić z Reims do PSG. Talent ogromny, piłkarz stylem gry zasłużenie porównywany do Henry'ego. Ale z Lens wraca Arnaud Kalimuendo. Najskuteczniejszy napastnik w Europie wśród zawodników urodzonych w 2002 roku i młodszych. Zapomnieli o nim?Marsylia niszczy Strasbourg 4:0 ASSE w barażach Monaco traci gola w 97 minucie. Dzisiaj nie ma spania, jest tylko świętowanie przepięknego zwieńczenia sezonu Ligue 1 #FrancjaElegancjaZyskuje PSG, Ligue 1 i sama Francja.

Tracą pozostałe drużyny, bo tytuł zabetonowany na kolejne lata.

Zyskuje PSG, Ligue 1 i sama Francja. Tracą pozostałe drużyny, bo tytuł zabetonowany na kolejne lata.Mbappe poszedł na wojnę z redaktorem Lisem, odważniePrzepiękna ostatnia kolejka we Francji: Lens - Monaco Rennes - Lille Marsylia - Strasbourg Nantes - ASSE PSG - Metz Multifoot w @CANALPLUS_SPORT, emocje gwarantowane #FrancjaElegancjaHighlights

Dlaczego warto obejrzeć mecz Reims-Lens?

1.Po ponad 2 miesiącach wraca Hugo Ekitke
2. Reims ma w swoim składzie świetnych i bardzo młodych graczy
3. Lens walczy o europejskie puchary
4. Wystąpi Przemysław Frankowski

Zapraszam o 14:55 z @TSmokowski do C+Family #FrancjaElegancja

Dlaczego warto obejrzeć mecz Reims-Lens? 1.Po ponad 2 miesiącach wraca Hugo Ekitke 2. Reims ma w swoim składzie świetnych i bardzo młodych graczy 3. Lens walczy o europejskie puchary 4. Wystąpi Przemysław Frankowski Zapraszam o 14:55 z @TSmokowski do C+Family #FrancjaElegancja13:00 Bordeaux - Metz w domku 17:05 Lens - Nice z @Art_Kwiatkowski w @CANALPLUS_SPORT 2 19:00 Strasbourg-Lyon w autobusie na telefonie 21:00 Marsylia - Montpellier z @Stanibon i @pawelskorupski w The Taps (śmiało można wpadać) francusko, intensywnie, tak lubię #FrancjaElegancjaDzisiaj tłusta niedziela we Francji:
- 12:55 C+Sport 2 Monaco vs PSG @TSmokowski i @Jozwiak

- 17:00 C+Sport 2 Reims vs Lyon @Art_Kwiatkowski i Ja

- 20:40 nSport+ Marsylia vs Nicea 💥💥 Rafał Dębinski i @LewczukIgor 💪

#FrancjaElegancja

Dzisiaj tłusta niedziela we Francji: - 12:55 C+Sport 2 Monaco vs PSG @TSmokowski i @Jozwiak - 17:00 C+Sport 2 Reims vs Lyon @Art_Kwiatkowski i Ja - 20:40 nSport+ Marsylia vs Nicea 💥💥 Rafał Dębinski i @LewczukIgor 💪 #FrancjaElegancjaW zeszłym sezonie pojedynek Nantes z Lille byłby z góry przesądzony na niekorzyść Kanarków.

Niecały rok i sytuacja mocno się odmieniła. Nantes i Lille dzieli jeden punkt i obie ekipy są o krok od czołówki.
Zapraszam do nSport + o 20:55 z wielkim kibicem gospodarzy @TSmokowski

W zeszłym sezonie pojedynek Nantes z Lille byłby z góry przesądzony na niekorzyść Kanarków. Niecały rok i sytuacja mocno się odmieniła. Nantes i Lille dzieli jeden punkt i obie ekipy są o krok od czołówki. Zapraszam do nSport + o 20:55 z wielkim kibicem gospodarzy @TSmokowskiDzisiaj cztery mecze francuskich klubów w europejskich pucharach: - Marsylia to absolutny obowiązek - Przegrana Lyonu z Porto byłaby dużym zawodem - Monaco skompromitowało się z Bragą i małe szanse na odbicie - Mimo porażki 0:2 coś czuję, że Rennes może jeszcze zaskoczyćTrzeba nadrobić 2-tygodniową przerwę, więc zapraszam jutro do @CANALPLUS_SPORT:

- 13:00 Monaco vs Reims z @p_glamo 
- 20:45 Lyon vs Lille z Rafałem Dębińskim #FrancjaElegancja

Trzeba nadrobić 2-tygodniową przerwę, więc zapraszam jutro do @CANALPLUS_SPORT: - 13:00 Monaco vs Reims z @p_glamo - 20:45 Lyon vs Lille z Rafałem Dębińskim #FrancjaElegancjaWeekend bez Ligue 1, ale będą mecze w Pucharze Francji, a tam kilka bardzo ciekawych spotkań. 

Dzisiaj prócz pojedynku Nantes z Brest niezwykle interesujące dla górnej części tabeli w Ligue 2 starcie Ajaccio z popularnym Okser.

19:00 Ligue 2
21:00 Puchar Francji 🇨🇵💥

Weekend bez Ligue 1, ale będą mecze w Pucharze Francji, a tam kilka bardzo ciekawych spotkań. Dzisiaj prócz pojedynku Nantes z Brest niezwykle interesujące dla górnej części tabeli w Ligue 2 starcie Ajaccio z popularnym Okser. 19:00 Ligue 2 21:00 Puchar Francji 🇨🇵💥W piątek derby OL-ASSE, wczoraj mecz Lens-Marsylia, dzisiaj 3 kolejne transmisje meczów Ligue 1 🇫🇷

Metz - Nice o 13
PSG - Reims o 20:45
Montpellier - Monaco o 17

Ja z @Skrzynia76 zapraszam na to ostatnie starcie. Zarówno ASM jak i MHSC przy ew. wygranej wskakują do TOP 5👊

W piątek derby OL-ASSE, wczoraj mecz Lens-Marsylia, dzisiaj 3 kolejne transmisje meczów Ligue 1 🇫🇷 Metz - Nice o 13 PSG - Reims o 20:45 Montpellier - Monaco o 17 Ja z @Skrzynia76 zapraszam na to ostatnie starcie. Zarówno ASM jak i MHSC przy ew. wygranej wskakują do TOP 5👊
Next »


User Detail Page

You can find user latest posts and related content on the page. Friends, comments for events / matches are also available on the page. Even you can find users who are same pleasure with current user.

#Travel, #SupportYourTeam, #AllAboutSports