Bartek Szulga   

Bartek Szulga's user profile page. Match highlights, posts and more on site!

“#ForzaNapoliSempre”

 Report User

Latest Posts

Ciro Venerato (RAI): Marsylia zapłaci za Milika 8 mln euro + 5 mln w bardzo łatwych do realizacji bonusach + 25% z przyszłego transferu. Milik w OM będzie zarabiał 2,7 mln rocznie + 0,8 mln w bonusach (jedne łatwiejsze, jedne trudniejsze). Nie ma żadnej klauzuli anty-Italia.Orzeł wylądował - Arkadiusz Milik już w Marsylii. 

fot. @Antomatique

Orzeł wylądował - Arkadiusz Milik już w Marsylii. fot. @AntomatiqueDavid Ospina leżący podczas meczu - poturbowany przez rywala lub kolegę z drużyny ✅Ospina - Di Lorenzo, Manolas, Koulibaly, Mario Rui - Bakayoko, Demme - Insigne, Zieliński, Lozano - Petagna. Petagna na szczęście postawiony na nogi, czyli skład Napoli na Juventus bez niespodzianek.Tymczasem Massimo Carrera zabrał głos w sprawie dzisiejszego meczu o Superpuchar Włoch na łamach radia Kiss Kiss Napoli.

Czyli da się do niego dodzwonić!

Tymczasem Massimo Carrera zabrał głos w sprawie dzisiejszego meczu o Superpuchar Włoch na łamach radia Kiss Kiss Napoli. Czyli da się do niego dodzwonić!Highlights

Dyrektor sportowy Napoli potwierdził przed meczem z Fiorentiną negocjacje z OM w sprawie transferu Milika: - Trwają negocjacje między klubami, pracujemy. Zobaczymy, kto będzie miał więcej cierpliwości. Mamy świetne relacje z OM i z Arkiem (XD), myślimy o kilku wariantach.Napoli na Crotone: Ospina, Di Lorenzo, Manolas, Koulibaly, Mario Rui, Bakayoko, Demme, Lozano, Zieliński, Insigne, Petagna. Mertens i Fabian odpoczywają, Petagna z przodu, Zieliński na 10.Wilson Kamavuaka: 25.07 - cały mecz GKS Tychy - GKS Bełchatów na ławce rezerwowych 14.09 - podstawowy skład w meczu MSV Duisburg - Borussia Dortmund Tak się robi karierę! 😎 #pierwszaligastylzyciaIl Mattino: Arkadiusz Milik znalazł się poza kadrą Napoli. Napastnik nie zostanie powołany na najbliższe mecze towarzyskie z Pescarą i Sportingiem, żeby nie nabawił się kontuzji przed transferem.

User Detail Page

You can find user latest posts and related content on the page. Friends, comments for events / matches are also available on the page. Even you can find users who are same pleasure with current user.

#Travel, #SupportYourTeam, #AllAboutSports