Anna Maria Dyner   

Anna Maria Dyner's user profile page. Match highlights, posts and more on site!

“Analyst at @PISM_Poland. Belarus, Russia & hard security. Own views only. Photo credit: Studio MTJ.”

 Report User

Highlights

Pamiętasz, od kiedy korzystasz z Twittera? Ja tak! #MojeTwitteroweUrodziny

Pamiętasz, od kiedy korzystasz z Twittera? Ja tak! #MojeTwitteroweUrodziny

1/4 Pogrzebałam trochę w badaniach socjologicznych na temat rosyjsko-białoruskiej integracji. Wedle sondażu Centrum Lewady ze stycznia 2020 r. 44% ankietowanych Rosjan uważało, że ​​kraje powinny aktywniej współpracować w sferze gospodarczej,

W wielu miastach Białorusi trwają protesty przeciw dzisiejszej inauguracji Alaksandra Łukaszenki.

Rok temu portal opublikował mapę państw, do których z wizytami udał się Alaksandr Łukaszenka. Bardzo wiele mówi ona o białoruskiej polityce zagranicznej:

🇧🇾 Alaksander Łukaszenka został oficjalnie zaprzysiężony na VI kadencję:

🇧🇾 W Mińsku poruszenie wokół Pałacu Niepodległości. Wszystko wskazuje, że do inauguracji kolejnej kadencji Alaksandra Łukaszenki może dojść jeszcze dziś:

🇧🇾 🇷🇺 W ramach ćwiczeń "Słowiańskie braterstwo" dziś nad Białorusią lot odbyła para rosyjskich bombowców strategicznych Tu-160.

Od dawna wiadomo, że Rosja ma chrapkę na co najmniej kilka białoruskich przedsiębiorstw (zbrojeniówka, petrochemia). A ich sprzedaż to dla obecnych władz utrata nie tylko dochodów, ale też możliwości nacisku społecznego. Także ta rozgrywka będzie ciekawa.

🇧🇾 1/3 Na Białorusi jutro rozpocznie się drugi etap ćwiczeń "Słowiańskie Braterstwo". W pierwszej części SZ Białorusi i Rosji skupiły się na walce z zagrożeniami terrorystycznymi płynącymi, wedle scenariusza, z działalności nielegalnych ugrupowań na zachodzie państwa.


Next »


User Detail Page

You can find user latest posts and related content on the page. Friends, comments for events / matches are also available on the page. Even you can find users who are same pleasure with current user.

#Travel, #SupportYourTeam, #AllAboutSports