Ferizaj Team Activity Highlights on Social Media

KF Ferizaj Vs. KF Feronikeli | Kosovo Superliga - Soccer 2020 - Watch Live Here: 11:00

⚽ FREE #BettingEnginePick ⚽
Todays match between KF Ferizaj and KF Feronikeli looks great for o2.5 Goals

For more stats visit 

#footballstats #bettingtips #bettingtipster #footballbetting

⚽ FREE #BettingEnginePick ⚽ Todays match between KF Ferizaj and KF Feronikeli looks great for o2.5 Goals For more stats visit #footballstats #bettingtips #bettingtipster #footballbetting

🇽🇰 #Superliga │ 24ª Rodada

Flamurtari 0x0 Ballkani
Dukagjini 0x2 Feronikeli
Llapi 0x2 Drenica
Vushtrria 0x2 Prishtina

14/06 - 12h
Trepça x Drita
Ferizaj x Gjilani

🇽🇰 #Superliga │ 24ª Rodada Flamurtari 0x0 Ballkani Dukagjini 0x2 Feronikeli Llapi 0x2 Drenica Vushtrria 0x2 Prishtina 14/06 - 12h Trepça x Drita Ferizaj x Gjilani

🇽🇰 #Superleague │ 23ª Rodada

Llapi 4x1 Dukagjini
Drita 1x0 Flamurtari
Feronikeli 3x1 Vushtrria

07/06
11h - Ballkani x Drenica
11h - Gjilani x Trepça
13h - Prishtina x Ferizaj

🇽🇰 #Superleague │ 23ª Rodada Llapi 4x1 Dukagjini Drita 1x0 Flamurtari Feronikeli 3x1 Vushtrria 07/06 11h - Ballkani x Drenica 11h - Gjilani x Trepça 13h - Prishtina x Ferizaj

Java XXIII: Prishtina – Ferizaj

E diel, 7 qershor – ora: 18.00

Gjyqtarë: D.Çaka,I.Kabashi,F.Abrashi - I.Mehmeti 

Ndeshja zhvillohet pa praninë e shikuesve – transmetim i drejtpërdrejt në SuperSport Kosova

Bardhekaltrit, formën e larë pritet ta kurorëzojnë me fitore

Java XXIII: Prishtina – Ferizaj E diel, 7 qershor – ora: 18.00 Gjyqtarë: D.Çaka,I.Kabashi,F.Abrashi - I.Mehmeti Ndeshja zhvillohet pa praninë e shikuesve – transmetim i drejtpërdrejt në SuperSport Kosova Bardhekaltrit, formën e larë pritet ta kurorëzojnë me fitore

Qiftet e ndeshjeve të para të Play Off-it në Superligën e femrave, Ferizaj pret Vushtrrin ndërsa Prishtina pret kampionin aktual Istogun ndeshjet e para zhvillohen me 13/14.06.2020

Qiftet e ndeshjeve të para të Play Off-it në Superligën e femrave, Ferizaj pret Vushtrrin ndërsa Prishtina pret kampionin aktual Istogun ndeshjet e para zhvillohen me 13/14.06.2020

Prishtina dhe Ferizaj zhvillojnë ndeshjen e 41-të

Bardhekaltrit të dielën, në kuadër të javës së 23-të të Ipko Superligës, pa praninë e shikuesve, nga ora 18:00, e presin Ferizajn e renditur në pozitën e 10-të me 25 pikë dhe është në luftën për ekzistencë.

Prishtina dhe Ferizaj zhvillojnë ndeshjen e 41-të Bardhekaltrit të dielën, në kuadër të javës së 23-të të Ipko Superligës, pa praninë e shikuesve, nga ora 18:00, e presin Ferizajn e renditur në pozitën e 10-të me 25 pikë dhe është në luftën për ekzistencë.

Për akreditim: Prishtina – Ferizaj, afati i fundit e shtunë ora 12:00

Ndeshja e javës së 23-të të Ipko Superligës, Prishtina - Ferizaj, zhvillohet të dielën më 7 qershor në “Fadil Vokrri” nga ora 18:00.

AFATI I FUNDIT PËR DËRGIMIN E EMAILIT: ORA 12:00 E SHTUNË (6 QERSHOR)

Për akreditim: Prishtina – Ferizaj, afati i fundit e shtunë ora 12:00 Ndeshja e javës së 23-të të Ipko Superligës, Prishtina - Ferizaj, zhvillohet të dielën më 7 qershor në “Fadil Vokrri” nga ora 18:00. AFATI I FUNDIT PËR DËRGIMIN E EMAILIT: ORA 12:00 E SHTUNË (6 QERSHOR)


Next »

Details & Similar Teams

Ferizaj
Ferizaj

Ferizaj , or Uroševac (Serbian Cyrillic: Урошевац; old name: Ferizović (Феризовић)), is a city and municipality located in the Ferizaj District of Kosovo. According to the 2011 census, the city has 42,628 inhabitants, while the municipality has 108,610 inhabitants.

District of Ferizaj
District of Ferizaj

The District of Ferizaj or District of Uroševac is one of the seven districts of Kosovo, with its seat in Ferizaj.

Feruza Jumaniyozova

Feruza Jumaniyozova is an Uzbek pop singer who sings in the Uzbek and Tajik languages. She was born in 1984 in Khorezm province of Uzbekistan.

Fariz Hend
Fariz Hend

Fariz Hend is a village in Barzrud Rural District, in the Central District of Natanz County, Isfahan Province, Iran. At the 2006 census, its population was 163, in 87 families.

The Ferizaj's Football team activities page. Related with social media posts of Ferizaj's games and scheduled events. Match records planned for future dates as well as home and away matches. Plan a trip and experience the excitement of the match on the spot!