TopSporti.com   
TopSporti.com
@topsportimedia
#SUPERLIGA ⚽🇽🇰️ Formacionet zyrtare: Gjilani - Ferizaj https://t.co/NGaYQelKBq
Gazeta Blic   
Gazeta Blic
@gazetablic
Formacionet zyrtare: Gjilani- Ferizaj https://t.co/8i0TR9u9Bx
FCPrishtina   
FCPrishtina
@FC_Prishtina
Shorti i Kupes 1/8 live: Liria - Prishtina Trepça ‘89 - Flamurtari Fushë Kosova - Ferizaj Drita - 2 Korriku/Minatori Ballkani - Gjilani Besa - Vëllaznimi Dukagjini - Feronikeli Kika - Istogu https://t.co/ilnrXMWyup

FCPrishtina
TopSporti.com   
TopSporti.com
@topsportimedia
#SUPERLIGA ⚽🇽🇰️ Formacionet zyrtare: Trepça '89 - Gjilani https://t.co/4X4DdOcsPg
mohandass4908keerthi   
mohandass4908keerthi
@mohandass4908k1
Gjilani vs Kek-U Football Live [1080P] Streams - 31-Oct - KOSOVO Superliga https://t.co/XkV13YLF6R
mohandass4908keerthi   
mohandass4908keerthi
@mohandass4908k1
Gjilani vs Kek-U Football Live [1080P] Streams - 31-Oct - KOSOVO Superliga https://t.co/XkV13YLF6R
lareinshanurin   
lareinshanurin
@lareinshanurin
Gjilani vs Kek-U Football Live On Your PC or Handheld - 31-Oct - KOSOVO Superliga https://t.co/TvkJhklQuI
jilovenvergehe   
jilovenvergehe
@jilovenvergehe
Gjilani vs Kek-U Football Live Telecast - 31-Oct - KOSOVO Superliga https://t.co/JXdl9lLwhk
jilovenvergehe   
jilovenvergehe
@jilovenvergehe
Gjilani vs Kek-U Football Live Telecast - 31-Oct - KOSOVO Superliga https://t.co/JXdl9lLwhk
jiensmicjeak   
jiensmicjeak
@jiensmicjeak
Gjilani vs Kek-U Football Live Broadcast - 31-Oct - KOSOVO Superliga https://t.co/DHI9ssAjmS
jiensmicjeak   
jiensmicjeak
@jiensmicjeak
Gjilani vs Kek-U Football Live Broadcast - 31-Oct - KOSOVO Superliga https://t.co/DHI9ssAjmS
abdulisliaiq   
abdulisliaiq
@abdulisliaiq
Gjilani vs Kek-U Football Live Stream - 31-Oct - KOSOVO Superliga https://t.co/8DU7sFEnHB
abdulisliaiq   
abdulisliaiq
@abdulisliaiq
Gjilani vs Kek-U Football Live Stream - 31-Oct - KOSOVO Superliga https://t.co/8DU7sFEnHB
TopSporti.com   
TopSporti.com
@topsportimedia
#SUPERLIGA SC Gjilani vs. FC KEK-u, formacionet startuese LINKU PËR LIVESCORE https://t.co/CxGhg67OEg
TopSporti.com   
TopSporti.com
@topsportimedia
#SUPERLIGA SC Gjilani vs. FC KEK-u, formacionet startuese LINKU PËR LIVESCORE https://t.co/CxGhg67OEg
RTV21   
RTV21
@RTV21News
Flamurtari dhe Gjilani luajnë baras 1:1 - https://t.co/zxAUSlgDew https://t.co/lawCQlkSlG

RTV21
Ekonomia Online   
Ekonomia Online
@EkonomiaOnline
Flamurtari – Gjilani ndajnë pikët https://t.co/br08rkvQNM
Periskopi   
Periskopi
@Periskopi1
LAJMI I FUNDIT https://t.co/gmV8NkrJ66
Gazeta Blic   
Gazeta Blic
@gazetablic
Gol në takimin Flamurtari – Gjilani https://t.co/8V9YHnAQE6
arbresh.info   
arbresh.info
@arbresh_info
#AlbanShillova #Flamurtari #Gjilani https://t.co/MKvJzqKOgH
arbresh.info   
arbresh.info
@arbresh_info
#Flamurtari #Gjilani #IPKOSuperligaeKosoves https://t.co/Qan49ZTqWG
Gazeta Blic   
Gazeta Blic
@gazetablic
GOOOOOOL, GOOOOL Shpërthen stadiumi i qytetit në Gjilan https://t.co/xv09tI3S5q
Periskopi   
Periskopi
@Periskopi1
Sot ndeshen dy ekipet e një qyteti https://t.co/ZOuHKE9zmL
DardanKS DMD 🇽🇰   
DardanKS DMD 🇽🇰
@dentistKS
Derbi i Anamoraves Drita vs Gjilani, mbetet i zymte pa infrastrukture e stadium te mirefillte, hala po luhet me driten e diellit, ndersa derbi tjeter Prishtina vs Flamurtari nen projektore eshte nivel tjeter ku mund te zhvillohet edhe loje e mire per sy.
Kosovan Football🇽🇰   
Kosovan Football🇽🇰
@kosovanfooty
Derbies Day. #ISLK #DerbiGjilanit Gjilani vs Drita 15:30 #DerbiKryeqytetit Prishtina vs Flamurtari 18:45 #IPKOSuperLiga
Periskopi   
Periskopi
@Periskopi1
Megjithatë, futbolli kosovar mbetet në amatorizëm https://t.co/UxsHnLzXsf
AlbPortali   
AlbPortali
@AlbPortali
Dy arkitektët e derbit Gjilani – Drita https://t.co/LZxNM6qDyy https://t.co/tEjuRMe4hr

AlbPortali
lajmi.net   
lajmi.net
@lajminet
Kush fiton sot, Gjilani apo Drita? https://t.co/yDONX1WrBB
arbresh.info   
arbresh.info
@arbresh_info
#Gjilani https://t.co/KVPPmMI4qt
arbresh.info   
arbresh.info
@arbresh_info
#Gjilan https://t.co/GQWypfqXsb
arbresh.info   
arbresh.info
@arbresh_info
#Gjilani https://t.co/GQWypfqXsb
Telegrafi   
Telegrafi
@Telegrafi_com
Luhet për tifozët dhe për pushtimin e qytetit, Gjilani dhe Drita gati për derbin lokal më të zjarrtë në Kosovë https://t.co/zgXqMY6TsT
Bardh   
Bardh
@FatbardhDFC1
Kishe e diela sportive neser me shku me kshyr Drita gjilani po QR duhet me shku nprovim nvend me shku
DIGITALB   
DIGITALB
@DigitalbFriends
Gjilani-Drita | E diel, 15:30 LIVE në SS1 dhe SS1K. “Skifterat” 🆚 “Intelektualëve” gati për spektaklin. Cili do të triumfojë? 🤔 https://t.co/AE0ABR41pv
Ekonomia Online   
Ekonomia Online
@EkonomiaOnline
Gjilani dhe Kamenica të gatshme për garat e Programit Nacional për Rininë https://t.co/yOsUN7V6YA
arbresh.info   
arbresh.info
@arbresh_info
Gjilani dhe Kamenica të gatshme për garat e Programit Nacional për Rininë https://t.co/L9wFra2oBF
Kosova.info   
Kosova.info
@KI_KosovaInfo
Gjilani dhe Kamenica të gatshme për garat e Programit Nacional për Rininëurl=https://t.co/Htjp6b83OZ
Periskopi   
Periskopi
@Periskopi1
Drita: 14 fitore 😊 Barazime: 8 ndeshje 😃 Gjilani: 11 fitore 😒 Kush do ta pushtojnë nesër Gjilanin, 'Intelektualët' apo 'Skifterat'? ⬇️ https://t.co/zj37NhWR4u
Valon Konushevci   
Valon Konushevci
@Wikilony
#Favorit #T7 https://t.co/SaZEOLfU5x
Periskopi   
Periskopi
@Periskopi1
Ja kush e drejton derbin e 'Anamoravës' ⬇️ https://t.co/q8ihyXr93m
Periskopi   
Periskopi
@Periskopi1
Ja kush e drejton derbin e Anamoravës ⬇️ https://t.co/q8ihyXr93m
Gazeta Metro   
Gazeta Metro
@GazetaMetro
Flet Prokuroria për policin nga Gjilani, që shantazhonte një grua me publikimin e incizimeve intime https://t.co/aPHi3rrJ2r
Periskopi   
Periskopi
@Periskopi1
Kërkohet arrest shtëpiak për mjekun që ndryshoi ditëlindjen vetëm për të mos dalë në penzion. https://t.co/9cKtTSVOdp
Ekonomia Online   
Ekonomia Online
@EkonomiaOnline
Gjilani dhe MMPH-ja mbjellin 11 drunj dekorativ për nder të 11-vjetorit të Pavarësisë https://t.co/fj0HC4pMpW
Ndertimi.info   
Ndertimi.info
@NdertimiInfo
Gjilani me plan ambicioz për investime prej 42 milionë euro https://t.co/VgwgslDK0m https://t.co/kV6yw9hdt1

Ndertimi.info
Gazeta Liria   
Gazeta Liria
@GazetaLiria
Gjilani nënshkruan memorandum mirëkuptimi për trajnimin e mësimdhënësve në “Këshillim për studime në SHBA dhe bursa”​ https://t.co/a1UYAQQrZb https://t.co/GnVtIr3SXk

Gazeta Liria
Indeksonline   
Indeksonline
@IndeksOnline
Ky është gjyqtari i cili do ta drejtoj derbin Drita – Gjilani https://t.co/fwM9ZJ8rMf
Gazeta Blic   
Gazeta Blic
@gazetablic
LAJMI I FUNDIT https://t.co/gSLpIYIyK0
Gazeta Shneta   
Gazeta Shneta
@gazetashneta
- Historia e dhimbshme e gruas nga Gjilani, e cila u detyrua nga bashkëshorti që të kryente abort https://t.co/DxcApYoTyr
Gazeta Liria   
Gazeta Liria
@GazetaLiria
ZYRTARE: Drita – Gjilani luhet të shtunën https://t.co/EdeU0kmFps https://t.co/PscfUEK0rO

Gazeta Liria
Gazeta #JetanëKosovë   
Gazeta #JetanëKosovë
@GazetaJnK
LAJMI I FUNDIT Caktohet datë e re për derbin Drita - Gjilani https://t.co/K5kErz0HIK
Kallxo.com   
Kallxo.com
@KallxoLive
LAJMI I FUNDIT Caktohet datë e re për derbin Drita - Gjilani https://t.co/afrqBRvv1y
Periskopi   
Periskopi
@Periskopi1
Mungon vetëm zyrtarizimi, por praktikisht derbi Drita – Gjilani nuk do të luhet të dielën. https://t.co/9pzVaUC36g
Gazeta Blic   
Gazeta Blic
@gazetablic
Ndryshohet data për çështje sigurie! ⬇️⬇️⬇️⬇️ https://t.co/BqSIKsk4zM
Periskopi   
Periskopi
@Periskopi1
Derbi më i zjarrtë në Kosovë nuk do të luhet ditën e diele shkaku i sigurisë! https://t.co/6fi3DPFrEO
Gazeta #JetanëKosovë   
Gazeta #JetanëKosovë
@GazetaJnK
Detaje të reja për abortin e detyruar të gruas nga Gjilani https://t.co/BRRoV62AF0
Kallxo.com   
Kallxo.com
@KallxoLive
Detaje të reja për abortin e detyruar të gruas nga Gjilani https://t.co/UFMo6zYM5X
Gazeta KNN   
Gazeta KNN
@gazetaknn
Skandaloze: Burri nga Gjilani me dhunë e detyron gruan të abortoj në muajin e pestë https://t.co/qbAIBRPbTj
lajmi.net   
lajmi.net
@lajminet
Komuna e Gjilanit javë më parë është shpërblyer me 100 mijë euro grant nga Ministria e Mjedisit si rezultat i performancës në kuadër të aksionit “Ta pastrojmë Kosovën” https://t.co/hRwdjiWehD
Arber R. Ismajli   
Arber R. Ismajli
@arberismajli3
Gjilani përfiton edhe një grant të performancës në fushën e mjedisit https://t.co/IBMzGf1eNE
Periskopi   
Periskopi
@Periskopi1
Edhe një e mitur u abuzua, tash në Gjilan https://t.co/pSQajjqDWS
RTV KLAN   
RTV KLAN
@RTVKLAN
“E mitura nga Gjilani u trafikua në Serbi” https://t.co/bjK2X3Osxs
Gazeta Blic   
Gazeta Blic
@gazetablic
Ajo ka përfunduar për prostitucion në Serbi https://t.co/pBIKtUBMEp
Periskopi   
Periskopi
@Periskopi1
Edhe një rast i abuzimit me një të mitur ndodhi në Gjilan https://t.co/pSQajjqDWS
Gazeta #JetanëKosovë   
Gazeta #JetanëKosovë
@GazetaJnK
Abuzimet me vajza të mitura https://t.co/Qufdw96SMC
Kallxo.com   
Kallxo.com
@KallxoLive
Abuzimet me vajza të mitura https://t.co/bqIoe55LLF
Republika   
Republika
@republikainfo
E mitura nga Gjilani pa shtetësi, përfundon për prostitucion në Serbi https://t.co/RYmpAs81Tp
lajmi.net   
lajmi.net
@lajminet
Një rast tjetër i abuzimit me persona të mitur mund të bëjë që të harrohet rasti i Drenasit... https://t.co/1MeNsi4Vdl
Gazeta Blic   
Gazeta Blic
@gazetablic
Infermieri nga Gjilani dyshohet të ketë ndërruar jetë si pasojë e virusit H1N1 https://t.co/ZBOJL9cScE
Arbnor Luta   
Arbnor Luta
@ArbnorLuta
Bekimi tha se eshte i qete por as nuk e mohoi nje rikthim te mundshem tek Drita. Drita ndeshjen e vitit e zhvillon te dielen ndaj rivalit t’qytetit, Gjilani, me 17 shkurt. 🤷🏻‍♂️🗯 #IPKOSuperligaeKosovës #FCDrita #BekimIsufi https://t.co/J80R9chP08
botapress   
botapress
@botapressweb
Tronditet Gjilani👇 https://t.co/aQykdlDAZb
Gazeta Liria   
Gazeta Liria
@GazetaLiria
E konfirmuar: Drita – Gjilani luhet të dielen në këtë orar https://t.co/w5GlNCnw8z https://t.co/H2LPHfUCfW

Gazeta Liria
Gazeta Blic   
Gazeta Blic
@gazetablic
Gripi i derrave ia merr jetën 45 vjeçarit nga Gjilani https://t.co/FQV7KQtJuu
Ekuiliber   
Ekuiliber
@EkuiliberMedia
Punimi i studiuesit Ilir Rahimi nga Gjilani, ndër punimet ma të cituara https://t.co/YSSrsOT4gG
delet dis 😡   
delet dis 😡
@florimqerimi
Gjilani në vitet 1970-1990: Fabrika e Tekstilit:3400 punëtorë. Fabrika e Baterive:1200 punëtorë. Fabrika e Radiatorëve:900 punëtorë. Fabrika e Përpunimit të hekurit:500 punëtorë. Fabrika e përpunimit të brumërave:450 punëtorë. Fabrika e Duhanit:1200 punëtorë. Se s’po ze ma shume. https://t.co/YX73jojcic
Shpendi   
Shpendi
@ShpendThaci96
Në rast se eliminohet FC Drita nga “DigitAlb Kupa e Kosovës”, përveç se sezoni mbet pa objektive, rrezikon ta komprometojë edhe kampionatin, njësoj si KF Trepça ‘89 që pritet të eliminohet nga kupa sot. Këto dy skuadra dhe disa tjera si KF Gjilani, e kanë borxh ta nderojnë garën.
Gazeta Intervista   
Gazeta Intervista
@Intervista_al
Deniza Miftari, asambleistja shqiptare në Belgjikë, një 23 vjeçare nga Gjilani shpreh indinjatën e thellë për rastin e Drenicës dhe thotë se gabimi është që në gjenesë, se femrat e Kosovës,... https://t.co/1JE66ndfYo
erma'lit   
erma'lit
@malito__
Gjilani has some serious problems
arbresh.info   
arbresh.info
@arbresh_info
#Gjilan https://t.co/u7Ryw8osdw
RTV21   
RTV21
@RTV21News
Gjilani miraton Librin për Menaxhimin e Financave Publike dhe Kodin e Etikës Komunale - https://t.co/tpcBFq7jvb https://t.co/VsH5wuIKSJ

RTV21
Flurim Arifi   
Flurim Arifi
@flurimarifi
Nuk zgjidhen problemet lokale duke qenë 24 orë në TV nacionale dhe duke folur për problemet "madhore". Gjilani definitivisht ka nevojë për njerëz të përgjegjshëm në qeverisje. Nuk zgjidhen problemet me fjalë dhe zhargone të lodhta politike. P.S. Ja një shembull i thjeshtë se.. https://t.co/7oJ3aDdZSf

Flurim Arifi
GazetaBujku   
GazetaBujku
@GazetaBujku
Gjilani me KE-në do ta financojë punën praktike për të rinjtë në agrobiznes https://t.co/0w8S45XLFH https://t.co/Nbvv1G62n9

GazetaBujku
Ekonomia Online   
Ekonomia Online
@EkonomiaOnline
Gjilani me KE-në edhe këtë vit do ta financojë punën praktike për të rinjtë në agrobiznes https://t.co/4BBi9yEcsI
Gazeta SHEKULLI   
Gazeta SHEKULLI
@GazetaShekulli
Shfrytëzoi seksualisht të miturën, një muaj paraburgim për të miturin nga Gjilani - Shekulli https://t.co/6UmvJaEQdc


x
This website is using cookies. More info. That's Fine