W przerwie meczu Legia Warszawa - Lech Poznań (19.10.2019) zawodnicy z roczników 2002-2005 fetują z Żyletą mistrzostwa Polski U17 i U15
Hymn Legii „Sen o Warszawie” w wykonaniu kibiców Legii Warszawa przed meczem z Ordabasami Szymkent. Prezentacja ...
Pieśń powstańcza „Warszawskie Dzieci” w wykonaniu kibiców Legii Warszawa. Prezentacja oprawy przed meczem Legia ...
Żyleta śpiewa, piłkarze Legii tańczą po zwycięskim meczu z Leicester w Lidze Europy: Tu jakość HD: https://www.youtube.com/watch?v=bYiGdgIZl8k
Racowisko na Żylecie podczas meczu Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała. Legia zdobyła Mistrzostwo Polski 2021
Ostatnie mecz sezonu i mistrzowska oprawa na Żylecie.
Racowisko na Żylecie podczas meczu Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała. Mecz kończył sezon 2020/2021, w którym Legia zdobyła po raz 16 Mistrzostwo polski.
Dekoracja drużyny Legii Warszawa na Mistrza Polski 2021 po meczu Legia-Podbeskidzie 16.05.2021