Honvéd-MOL Vidi 1-2| 2019.05.25.| Holender utolsó kispesti gólja by @Zoltán Gyuris - Post Details

Honvéd-MOL Vidi 1-2| 2019.05.25.| Holender utolsó kispesti gólja

A Magyar Kupa döntőjében találkozott egymással a Budapest Honvéd FC és a MOL Vidi FC (vagy Videoton, ha úgy tetszik). A mérkőzésen a videón látható góllal szerezte meg a vezetést a kispesti alakulat - amely Holender Filip utolsó gólja volt egy darabig vörös-fekete mezben -, ám a kemény hajrá után Székesfehérvárra került a trófea.

Similar Posts!

Paks-FTC 1-3| 2023.02.01.| Ryan Mmaee gólja

Nem a legszebb játékkal, de nyert a Fradi a Paks vendégeként 3-1-re. A bajnoki címvédő harmadik, videón is látható találatát ...

Újpest-FTC 0-6| 2022.09.04.| Boli második gólja

Visszafizette a kölcsönt a Ferencváros az Újpestnek, egy hét híján a 12 évvel ezelőtti súlyos vereség évfordulóján győzték le a ...

FTC-Young Boys| 2021.08.24.| CL anthem

A Bajnokok Ligája himnusza és a szurkolók élőképe a Ferencváros-Young Boys mérkőzésen.

ESMTK-MTK II| 2021.08.15.| Az erzsébetiek 3. gólja

Az ESMTK csapata ezzel a góllal szerzett előnyt az MTK II. elleni NB III-as bajnoki meccsen.

BKV Előre-Nagykanizsa 2-1| 2020.08.23.| A kanizsai gól

Meglepetés született a Sport utcában, a BKV Előre az NB III-as bajnokságban legyőzte a meccset jó formában váró Nagykanizsát.

MTK-Haladás 3-0| 2019.11.03.| Szatmári gólja

Megnyerte a két élvonalbeli kieső csatáját az MTK a Merkantil Bank Liga (NB II) vasárnapi játéknapján a Szombathelyi Haladás ellen. Miután a kék-fehérek 3-0-ra nyertek, továbbra is tart a szombathelyi tolatás a harmadik vonal felé. A videón (ahogyan látszik) Szatmári István szabadrúgás gólja látható.

MTK-Haladás 3-0| 2019.11.03.| Kanta gólja

Ezúttal a másodosztályban találkozott a két csapat bajnoki mérkőzésen, pedig az elmúlt években leginkább az NB I-ben volt megrendezve az MTK Budapest-Szombathelyi Haladás találkozó. A szombathelyi tolatás továbbra is tart, az MTK 3-0-ra nyert. A videón Kanta József gólja látható, amellyel a hazaiak megszerezték a vezetést.

FTC-Valletta 3-1| 2019.07.24.| Lanzafame gólja és tombolás

A Valletta gárdájával csapott össze a Ferencváros a Bajnokok Ligája-selejtezőjének második fordulójában. A zöld-fehérek egy öngólnak és Davide Lanzafame góljainak köszönhetően 3-1-re nyertek a máltai rivális ellen, amely a meccs végén szerzett góljával ébren tarthatja a visszavágóra a Fradi játékosait.