RK Nexe vs RK PPD Zagreb 23:22 (13:9) by @RK Nexe - Post Details

RK Nexe vs RK PPD Zagreb 23:22 (13:9)

Veličanstvena prva povijesna pobjeda naših Gromova protiv ekipe Zagreba u punoj dvorani Osnovne škole kralja Tomislava Našice uz veliku podršku naših navijača. Utakmica je počela vodstvom Zagreba od 0:2, ali onda kreće naša serija u kojoj preokrećemo rezultat na 5 :2. Nastavlja se naša dobra igra uz izvrsne obrane vratara Mihaila Radovanovića i sredinom poluvremena dostižemo najveću razliku od 11:6. Pred kraj poluvremena ekipa Zagreba uspijeva nešto malo smanjiti našu prednost i poluvrijeme završava 13:9 za RK Nexe. U drugom poluvremenu nastavlja se velika bitka na terenu, ali održavamo prednost i u jednom trenutku imamo čak šest golova razlike 20:14. Međutim pred kraj susreta Zagreb pritišće i u nekoliko trenutaka dolazi na samo jedan gol razlike i završnica postaje ponovo dramatična. Naši Gromovi nošeni gromoglasnim navijanjem publike ipak pronalaze snage i koncentracije da održe prednost i ostvarujemo veliku i prvu povijesnu pobjedu nad ekipom RK Zagreb od 23 : 22. Bolji početak nove sezone u SEHA GAZPROM ligi nismo mogli poželjeti.