LEWY z Barceloną w Lidze Europy...? SABOTAŻ Pique! CUDOWNA ASYSTA Zielińskiego! Hat-trick w 5 MINUT! by @Ostatni Gwizdek - Post Details

Chcesz relacje z meczów, na których będę? Obserwuj Instagrama! 👇 http://www.instagram.com/ostatnigwizdek Zachęcam do wsparcia zbiórki: https://www.siepomaga.pl/ukraina Instagram ► http://www.instagram.com/ostatnigwizdek Facebook ► http://www.facebook.com/ostatnigwizdektv Twitter ► http://twitter.com/ostatnigwizdek W dzisiejszym filmie: 0:00 👉 Wstęp 0:46 👉 Cudowna asysta Zielińskiego, dwa gole Lewandowskiego i remis Barcelony, Pique sabotażysta, hattrick Salaha w 5 minut 3:59 👉 Grabara bohaterem Kopenhagi! Juventus przegrywa z Maccabi Hajfą! Pudło Milika z kilku metrów… Wspaniała kartoniada na meczu Szachtara z Realem Madryt! 6:21 👉 Dziś Liga Europy i Liga Konferencji Europy! 6:58 👉 Jagiellonia shackowana na Facebooku i odpada z Pucharu Polski z III ligowym zespołem 7:18 👉 Mbappe ma dość! Chce odejść z Paris Saint-Germain już w styczniu! 9:01 👉 Grzegorz Krychowiak niedługo rozpocznie treningi w polskim klubie! Współpraca 🤝 michal@ostatnigwizdek.yt Muzyka: EpidemicSound (https://epidemicsound.com), Biblioteka YouTube Autor kanału nie rości sobie żadnych praw do zdjęć zawartych w filmie. Materiały są wykorzystane w ramach dozwolonego użytku, w celu umożliwienia widzom lepszego zrozumienia przedstawianych informacji.