Koszykarze Futurenet Śląska zmierzą się z Pogonią Prudnik by @Sportgame - Post Details

Koszykarze Futurenet Śląska zmierzą się z Pogonią Prudnik

FutureNet Śląsk Wrocław zagra we własnej hali, w której na razie jest bezbłędny.

Similar Posts!

TBS Śląsk II Wrocław pokonuje Kotwicę!

Po przegranych kocówkach meczów jest zwycięstwo. Dramatyczny przebieg miało kolejne spotkanie koszykarzy TBS Śląsk II Wrocław. Ekipa ze stolicy Dolnego Śląska po emocjonującej końcówce i dogrywce wygrała z Kotwicą Kołobrzeg 77:74 i przerwała serię porażek.

Sportgame 23.09.2020

Siatkarze Gwardii Wrocław mają nowego sponsora. Na inauguracje pierwszej ligi zagrali wybornie i dumnie parter mógł dołączyć do gwardyjskiej rodziny. eWinner Gwardia Wrocław pokonała w pierwszej serii spotkań AZS AGH Kraków 3:1. W mieście emocje też koszykarskie. We Wrocławiu trwa finał MP do lat 16. O miano najlepszej drużyny grają dwie nasze ekipy: Śląsk i WKK.

Pierwszy lider z Wrocławia! eWinner Gwardia z nowym sponsorem i wygraną

Od zwycięstwa sezon 2020/21 rozpoczęli siatkarze eWinner Gwardia Wrocław. Na inaugurację pokonali w czterech setach AZS AGH Kraków. Poza drugim setem, gospodarze kontrolowali wydarzenia na boisku. Wcześniej poznaliśmy nowego sponsora tytularnego klubu.

Sportgame 25.03.2019

Koszykarze FutureNet Śląska wygrali wrocławskie derby z WKK. Rywale postawili na własnym parkiecie bardzo trudne warunki. Gwardia Wrocław uległa we własnej hali Norwidowi Częstochowa w pierwszym meczu play-off o miejsca 5-8.

Gwardia przegrywa po zaciętym meczu z Norwidem

Ekipa z Częstochowy wyjechał z Wrocławia ze zwycięstwem 3:2 w pierwszym meczu rywalizacji o miejsca 5-8. Teraz przed siatkarzami Gwardii mecze na trudnym terenie.

Gwardia gorsza od Stali Nysa

Wrocławscy siatkarze przegrali decydujący mecz play-off 1:3. Teraz Gwardziści powalczą o miejsca 5-8.

Siatkarki #VolleyWrocław zagrają z ekipą z Rzeszowa

Przed ekipą z Wrocławia ostatni mecz w rundzie zasadniczej. Siatkarki zmierzą w Twardogórze ze SkyRes Rzeszów.