Live FC Voluntari vs FCSB.. for FC Voluntari - FCSB game - Post Details

Live FC Voluntari vs FCSB

FCVoluntari #FCSB #Liga1.

Similar Posts!

Minutul 91 | ”Ne așteptam la reacția lui Gigi Becali. Edi Iordănescu a greșit la Voluntari - FCSB”

Cornel Dinu (74 de ani) a analizat, la Minutul 91, meciul FC Voluntari - FCSB 0-0 şi a spus că Edi Iordănescu (42 de ani) a greşit alcătuirea echipei de start.

FC Voluntari - FCSB 0-0. Analiza lui Ilie Dumitrescu + Toate reacțiile de la finalul meciului

FCSB a remizat cu FC Voluntari, scor 0-0, iar Ilie Dumitrescu este de părere că antrenorul Edi Iordănescu a făcut anumite greșeli atunci când a gândit strategia ...

Budescu și Iordănescu au cerut penalty la Voluntari. Prima remiză a toamnei pentru FCSB

Budescu și Iordănescu au cerut penalty la Voluntari. Prima remiză a toamnei pentru FCSB Abonează-te la canalul de YouTube Telekom Sport Romania AICI: ...

Fotbal Look: Toate reacţiile după remiza FCSB-ului de la Voluntari

REZUMAT: FC Voluntari - FCSB 0-0. Pas greşit pentru roş-albaştri

FCSB a bifat primul meci fără gol marcat de la venirea lui Edi Iordănescu. Abonează-te la canalul nostru oficial pentru mai multe noutati - https://bit.ly/2ZBdIPw.

FCSB a cerut penalty la Voluntari. Prima opinie: "Eu zic că e penalty"