Handbal: Steaua 28-31 CSM București by @STEAUA TV - Post Details

Handbal: Steaua 28-31 CSM București

LIKE SHARE SUBSCRIBE INSTAGRAM: @steauatvofficial https://www.instagram.com/steauatvofficial/ WEB: CSA STEAUA BUCURESTI http://www.csasteaua.ro Steaua București a intalnit, in etapa a 12-a a Ligii Zimbrilor la Handbal, echipa CSM București. In prima repriză, ros-albaștrii au fost permanent la conducerea meciului si au avut pe tabelă un avantaj de 2-3 goluri iar la pauză Steaua conducea cu 14 la 12. Dupa reluare, oaspeții au trecut repede in avantaj iar elevii antrenorului Sandu Iacob nu au mai reusit sa se apropie. In final Steaua a cedat cu 28 la 31 dar ramane in careul de ași pe locul 4, cu trei puncte mai putin fata de Minaur Baia Mare, echipa de pe poziția a 3-a dar și cu 3 puncte in plus față de urmatoarea clasată, Dobrogea Sud, pe care o va intâlni în delasare în ultima etapa a turului.