PAFOS FC 5-0 N&S ERIMIS by @Νεοκλής Ηρακλέους - Post Details

PAFOS FC 5-0 N&S ERIMIS

ΜΕ ΤΗΝ 5 ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΓΚΑΖΙ ΠΑΤΗΜΕΝΩ ΣΤΑ ΣΑΛΟΝΙΑ .

Similar Posts!

PAFOS FC vs AEL 2-1 FILIKO

Νικηφόρο το δεύτερο φιλικό για την ΠΑΦΟ απεναντι στην ΑΕΛ με τελικό σκορ 2-1. Σκόρερ για την ΠΑΦΟ FC οι N.Maachi και J.Grgec.

OLYMPIAKOS vs PAFOS FC 1-5

Σαν οδοστρωτήρας πέρασε από το Μακάρειο η Πάφος FC, η οποία συνέτριψε τον Ολυμπιακό με 5-1. Τα γκολ σημείωσαν οι Γαρπόζης (χατ - τρικ), Ντίκσον και Βέσλεμ.

PAFOS FC vs KARMIOTISSA 3-1

Στα Κούκλια η Πάφος FC γκρέμισε την Καρμιώτισσα Πολεμιδιών απο την κορυφή και τηνέπιασε στους 24 βαθμούς. Η Πάφος στο πρώτο ημίχρονο προηγήθηκε με 2-0 από τέρματα που πέτυχαν οι Ντίξον και Γουέσλεμ. Στο δεύτερο ημίχρονο και συγκεκριμένα στο 61' ο Ντίξον πέτυχε το 3-0. Στο 85' η Καρμιώτισσα μείωσε σε 3-1 με απευθείας εκτέλεση φάουλ του Μάριου Λουκά.