Fudbal: FK Partizan (Gaj) - FK Železničar 1:4 by @Poluvreme.rs - sportski web portal - Post Details

Fudbal: FK Partizan (Gaj) - FK Železničar 1:4

http://www.poluvreme.rs - Fudbal: FK Partizan (Gaj) - FK Železničar (Pančevo) 1:4. Utakmica 22.kola Prve južnobanatske lige, odigrane u sredu, 23.aprila 2014.godine, na Stadionu u Gaju.

Similar Posts!

FK Železničar - RFK Novi Sad 1921 1:0 (0:0)

Gol odluke u 17.kolu Prve lige Srbije, između FK Železničar - RFK Novi Sad 1921, realizovao je Aleksandar Đorđević u 53.minutu, ...

FK "Bečej 1918" - FK "Železničar" 2:0

Utakmica 19.kola Srpske lige-Vojvodina između FK "Bečej 1918" i FK "Železničar" iz Pančeva, odigrana je u subotu, 7.aprila 2018.godine u Bečeju. Pobedio je tim domaćina, rezultatom 2:0.

Fudbal: FK "Železničar" - FK "Bačka 1901" (Subotica) 1:1

Utakmica 13.kola Srpske lige-Vojvodina odigrana je u nedelju, 6.novembra 2016.godine, na terenu SRC "Mladost" u Pančevu, između fudbalera domaćeg "Železničara" i "Bačke 1901" iz Subotice. Rezultat je bio 1:1.

Fudbal: FK "Železničar" - FK "TSC" (BT) 0:1

Utakmica 10.kola Srpske lige-Vojvodina između fudbalera domaćeg "Železničara" i "TSC"-a iz Bačke Topole, odigrana je na terenu Sportskog centra "Mladost" u Pančevu. Gosti bili bolji i golom u 91.minutu pobedili 0:1.

Fudbal: FK Dinamo - FK Radnički (SM) 1:2

http://www.poluvreme.rs - Fudbal: FK "Dinamo" - FK "Radnički" iz Sremske Mitrovice 1:2. Utakmica 16.kola Srpske lige, grupa Vojvodina, odigrane u subotu, 14.marta 2015.godine na stadionu u Pančevu.

Rukomet: RK Jabuka - RK Dinamo 26:28

Rukomet: RK Jabuka - RK Dinamo (Pančevo) 26:28 (10:9). Utakmica osmine finala Kupa Vojvodine, odigrane u utorak, 28.oktobra 2014.godine, u Sportskoj hali u Jabuci.

Rukomet: ŽRK Dinamo - RK Planinka 34:32

http://www.poluvreme.rs - Rukomet: ŽRK Dinamo - RK Planinka (Kuršumlija) 34:32. Utakmica 4.kola Mini lige Srbije, odigrane u nedelju, 11.maja 2014.godine, u Hali sportova na Strelištu, u Pančevu.

Rukomet: ŽRK Dinamo - RK Požarevac 26:18

http://www.poluvreme.rs - Rukomet: ŽRK Dinamo - RK Požarevac 26:18 (10:12). Utakmica 1.kola Mini lige, odigrane u sredu, 30.aprila 2014.godine, u Hali sportova na Strelištu, u Pančevu.