FC Spartak Trnava - MFK Tatran Liptovský Mikuláš by @olejnik jirko - Post Details

FC Spartak Trnava - MFK Tatran Liptovský Mikuláš

Prípravný zápas , 12.1.2019 o 14.00 hod. I. poločas Konečný stav - 2 : 2 ( 1 : 0 ) Štadión MŠK POVAŽSKÁ BYSTRICA

Similar Posts!

Celý záznam,ŠK 1923 Gabčíkovo - FC Spartak Trnava B,12. kolo,III. liga,20.10.2019

III. LIGA TIPOS | 12. KOLO, 20.OKTÓBER.2019, 14:00 .hod. Konečný stav 0 : 3 ( 0 : 0 - Saymon De Barros Cabral Gól z hry FC Spartak a.s, Trnava 0:1 - Kubilay Türk Yilmaz Gól z hry FC Spartak a.s, Trnava 0:2 - Marko Kelemen Gól z hry FC Spartak a.s, Trnava 0:3

Zostrih šance, ŠK 1923 Gabčíkovo - FC Spartak Trnava B, III. liga

Celý záznam, Spartak Myjava - FC Spartak Trnava B, III. liga, muži

3. LIGA – 5. KOLO: Spartak Myjava - Spartak Trnava juniori 0:1 (0:0) Gól: 76. Vantruba MYJAVA: Solnička – Toman, Sivák (83. Pecha), Horeš, Lopušan – Pekár (90. Marček), Flamík, Kóňa – Vávra (54. Copko), Jorík (77. Svatík), Karika (85. Zmeko) TRNAVA: Urminský – Turňa, Marinkovič, Menich, Záhumenský (90. Daniel), Mihálek (87. Peterson), Gamboš, Pavlovčík, Horvát, Bencz, Kelemen (75. Vantruba)

Gyirmót FC Gyeór -  FC Spartak Trnava, šance a góly (zostrih)
Gyirmót FC Gyeór - FC Spartak Trnava, šance a góly (zostrih)

Prípravný zápas 19.1.2019 o 13.00 hod. Gyirmót FC Gyeór 2:0 (2:0) FC SPARTAK TRNAVA

Gyirmót FC Gyeór -  FC Spartak Trnava, prípravný zápas
Gyirmót FC Gyeór - FC Spartak Trnava, prípravný zápas

S maďarským Gyirmótom inkasovali dva presné zásahy. Domáci rozhodli o víťazstve ešte v prvom dejstve. 19.1.2019 o 13.00 hod. Gyirmót FC Gyeór 2:0 (2:0) FC SPARTAK TRNAVA Komentár k zápasu : (z oficiálnej stránky FC Spartak Trnava) Spartak: 1.polčas: Takáč – Turňa, Tumma, Keresteš, Čonka – Janečka, Horvát – Mihálek, Pekár, Dudl – Yilmaz 2.polčas: Urminský – Turňa (62. Lupták), Mesík, Phibel, Čonka (62. Lovat) – Horvát, Kulhánek – Tavares (65. Mihálek), Jarovič, Dudl Góly: 4. Lipták, 20. Présinger Polčas: 2:0 Spartakovci nevstúpili do stretnutia podľa predstáv. Už v štvrtej minúte vyskočil po rohu v šestnástke najvyššie Lipták a otvoril skóre duelu. Odpoveď andelov prišla v šestnástej minúte. Turňa vybojoval loptu, vysunul Yilmaza, ktorý mieril z rohu pokutového územia do nôh brankára domácich. V úvodnom dejstve sa hra odvíjala medzi oboma šestnástkami. Zhruba stovka prítomných fanúšikov videl skôr bojovný ako kombinačný futbal. Gyirmótu sa podarilo presadiť gólovo aj po druhý raz. Jeho hráči boli maximálne efektívni, pretože do tých chvíľ využili druhú strelu do priestoru medzi tri žrde. Spoza pokutového územia namieril presne k ľavej žrdi Présinger. Využil zaváhanie defenzívy Spartaka, ktorej sa nepodarilo viackrát odvrátiť loptu do bezpečia. Na časomiere bežala dvadsiata minúta. Po zmene strán vyslal tréner Ščasný okrem Turňu, Čonku, Horváta a Dudla odlišnú zostavu. Obraz hry sa nezmenil. Najväčšiu šancu spálil Jarovič, ktorého v závere vyslal zoči-voči brankárovi Kulhánek. Čiernou škvrnou bolo zranenie Tavaresa, ktorý krátko po hodine hry musel zísť z ihriska. V poradí štvrté prípravné vystúpenie čaká spartakovcov v sobotu, deň pred odletom do Turecka nastúpia proti Vasas Budapešť. O mieste a čase budeme včas informovať. OHLASY PO ZÁPASE Michal Ščasný (tréner FC Spartak Trnava): „Vždy je lepšie pre psychiku, keď vyhráte, aj keď sme stále v príprave. Ako som povedal chalanom, majú za sebou náročnú fázu, dva góly neriešim. V prvom polčase boli domáci dvakrát pri našej bráne a viedli 2:0. Skôr ma teší prístup oboch partii. Videl som veľmi dobré veci smerom dopredu, ale i čo sa týka prepínania do defenzívy. Malo to úroveň. Išlo o organizovaný výkon. Je to prvý zápas, v ktorom ma potešili oba polčasy.“

Celý záznam, FK DAC 1904 Dunajská Streda -  FC Spartak Trnava, U- 19
Celý záznam, FK DAC 1904 Dunajská Streda - FC Spartak Trnava, U- 19

Majstrovský zápas, 22.SEPTEMBER.2018, 11:00 hod. I.LSD - U19 | 7.KOLO Konečný stav - 0 : 2 (0:1)