FATALNA GRA Leroy Sane! Flick ZDJĄŁ GO po 36 minutach! TRAGICZNY WYPADEK we francuskiej lidze... by @Ostatni Gwizdek - Post Details

Były plakaty piłkarzy, czas na koszulki klubowe... 👕 SKLEP ► http://ostatnigwizdek.shop ️⚽ 📸 Obserwuj mnie na Instagramie: https://www.instagram.com/ostatnigwizdek W dzisiejszym filmie: 0:00 👉 Wstęp 1:17 👉 PSG przygotowało bajeczną ofertę kontraktu dla Lionela Messiego 2:34 👉 Kartka z kalendarza (21.12) 3:01 👉 Gol w 6,2 sekundy! Najszybszy gol w historii Serie A 3:38 👉 Ciężkie czasy Sane w Bayernie Monachium 5:02 👉 Czy Arsenal spadnie z ligi? Dramatyczna sytuacja Kanonierów 6:00 👉 Ronaldo wyrównał rekord sprzed 60 lat! 7:06 👉 Florentino Perez apeluje o zmiany w piłce nożnej 8:02 👉 Tragiczny wypadek pracownika FC Lorient 🤝 Współpraca ► michal@ostatnigwizdek.yt Muzyka: EpidemicSound (https://epidemicsound.com), Biblioteka YouTube Autor kanału nie rości sobie żadnych praw do zdjęć zawartych w filmie. Materiały są wykorzystane na podstawie prawa cytatu w ramach dozwolonego użytku, w celu umożliwienia widzom lepszego zrozumienia przedstawianych informacji.