REZUMAT: Farul Constanța - Turris Turnu-Măgurele 0-2. (Liga 2, etapa VIII) by @Prima Sport - Post Details

REZUMAT: Farul Constanța - Turris Turnu-Măgurele 0-2. (Liga 2, etapa VIII)

Turris Turnu-Măgurele a reușit să se impună pe terenul celor de la Farul Constanța. Partida s-a văzut în direct pe Look Sport+. Golurile oltenilor au fost marcate de: Voinea (60) și Pană (65). Abonează-te la canalul nostru oficial pentru mai multe noutati - https://bit.ly/2ZBdIPw

Similar Posts!

REZUMAT: Columbia - România 3-2. "Tricolorii" şi-au salvat onoarea pe final

Baschet: CSU Sibiu - U-BT Cluj 65-99. Victorie fără emoţii a campioanei

Baschet: Corona Braşov - CSM Oradea 75-81. Înregistrarea partidei

REZUMAT: România - Irlanda de Nord 1-1. Egal în primul test pentru EURO. Man, gol frumos

Baschet. CSM Târgu Mureş - Dinamo 89-102. Înregistrarea partidei

REZUMAT: UTA Arad - FC Voluntari 4-3. Meci ULUITOR, cu 2 goluri în prelungiri. FABULACAO!

Baschet: U-BT Cluj - CSM Târgu Mureş 100-76. Înregistrarea meciului