REZUMAT: Sepsi - FC Botoşani 1-0. Victorie în prelungiri.. for Sepsi Sf. Gheorghe - FC Botosani game - Post Details

REZUMAT: Sepsi - FC Botoşani 1-0. Victorie în prelungiri

Sepsi a câştigat în minutul 90 ultimul meci din play-off. Singurul gol a fost marcat de Safranko, iar Botoşaniul a încheiat pe locul 6 pla-off-ul. Abonează-te la ...

Similar Posts!

√ Sepsi Sf. Gh.1  VS 0 Botoșani Live I România - Liga I I 27.05.2021
√ Sepsi Sf. Gh.1 VS 0 Botoșani Live I România - Liga I I 27.05.2021

Abonați-vă la canal √ Faceți clic pe Notificări √ Sepsi Sf. Gh.1 VS 0 Botoșani Live I România - Liga I I 27.05.2021 Rămâneți la curent cu tot ceea ce se ...

Final NEBUN în "U" Cluj - Dinamo: 2 goluri în minutele 87 şi 90+1

GOOL "U" Cluj. Dinamo, probleme mari pe Cluj Arena

Baschet. CSO Voluntari - CSM Oradea se va decide în "decisiv". Înregistrarea meciului 4

REZUMAT: Bayern Munchen - Real Madrid 2-2. Spectacol în turul semifinalei UEFA Champions League

REZUMAT: FCSB - Farul 2-1. FCSB, CAMPIOANA ROMÂNIEI!!!