skróty Stal Kraśnik 1:0 Soła Oświęcim by @kasus57 - Post Details

skróty Stal Kraśnik 1:0 Soła Oświęcim

17.03.2019 Stal Kraśnik 1:0 Soła Oświęcim bramka: Rafał Król 8' III liga grupa IV - runda wiosenna - 19 kolejka autor: Kuba Suski montaż: Krzysztof Suski grafika: Maciej Poleszak

Similar Posts!

10 11 2018 skróty Stal Kraśnik 1:1 Wiślanie Jaśkowice

10 11 2018 skróty Stal Kraśnik 1:1 Wiślanie Jaśkowice autor: Kuba Suski montaż: Krzysztof Suski Stal tylko remisuje z Wiślanami Jaśkowice Stal Kraśnik 1:1 Wiślanie Jaśkowice bramki: Arkadiusz Maj 55' - Dariusz Żaba 27' Stal Kraśnik: Sebastian Ciołek - Jakub Gajewski, Damian Pietroń, Łukasz Mazurek, Anton Lutsyk - Michał Wawryszczuk (83' Marcin Świech), Adam Nowak, Daniel Szewc, Rafał Król (45' Jakub Czelej) - Filip Drozd, Arkadiusz Maj Wiślanie Jaśkowice: Sebastian Ropek - Dariusz Żaba (90' Dawid Białek), Mateusz Krasuski, Piotr Morawski, Jakub Ochman (10' Łukasz Sikora), Michał Morawski (71' Maciej Wcisło), Jakub Bator (71' Maciej Balawender), Bartosz Czarnecki, Krzysztof Szewczyk, Paweł Galos, Konrad Kuliszewski Mecz rozpoczął się od ataków gości i mieli kilka rzutów wolnych. Zresztą w całym spotkaniu goście chętnie się kładli, krzycząc przy tym i sędzia dyktował rzuty wolne. Dopiero w 13 minucie, pierwsza akcja Stali, warta odnotowania i dośrodkowanie Adama Nowaka, ale bez zagrożenia dla gości. Kilka minut później, groźny strzał zawodnika Wiślan, który obronił Sebastian Ciołek. Niestety, przewagę goście udokumentowali bramką w 27 minucie, a jej strzelcem był Dariusz Żaba. W odpowiedzi gospodarze przeprowadzili akcję i wywalczyli rzut rożny. W 30 minucie była dobra okazja na wyrównanie z rzutu wolnego, ale piłka uderzona przez Rafała Króla, odbiła się od zawodnika gości i minęła słupek ich bramki i wyszła na róg. W 36 minucie było groźnie pod bramką Stali, Wiślanie trzykrotnie uderzali na bramkę Seby Ciołka, ale, na szczęście, trzykrotnie te strzały były blokowane przez zawodników Stali. Trzy minuty później, akcja Stali, nasz zawodnik wychodził sam na sam z bramkarzem Wiślan, wydawało się że bramkarz faulował, ale sędzia uznał inaczej. W samej końcówce pierwszej połowy, kontuzjowanego Rafała Króla, zastąpił Jakub Czelej. Po przerwie w 47 minucie, było groźnie, po strzale gości, ale dobrze interweniował, bramkarz Stali, Sebastian Ciołek. W 51 minucie, chyba najgroźniejsza sytuacja, ale gospodarze mieli dużo szczęścia i goście nie podwyższyli wyniku na 0:2. Za to w 55 minucie, ładna akcja Stali, Daniel Szewc pobiegł lewym skrzydłem i dośrodkował, do piłki dopadł Arek Maj i pewnym strzałem umieścił piłkę w siatce bramki gości, dając remis 1:1. W 61 minucie, w środku boiska ostro wszedł, wyprostowanymi nogami w Jakuba Czeleja, zawodnik Wiślan, ale sędzia za to zagranie nawet nie ukarał go, żółtą kartką. W 62 minucie Adam Nowak uderzał, ale piłka minęła słupek bramki gości. W kolejnej akcji, Daniel Szewc, wywalczył rzut różny, po którym do dośrodkowania wyskoczył Damian Pietroń i główką uderzył, ale bramkarz gości interweniował skutecznie. W samej końcówce Stal miała kilka dobrych sytuacji. Po dośrodkowaniu, z rzutu rożnego, Adama Nowaka, uderzał Arek Maj, ale obrońca Wiślan, znalazł się na linii bramkowej i wybił piłkę w pole, rotując swój zespół przed utratą bramki. W ostatniej minucie, podstawowego czasu gry, rzut wolny dla Stali wykonywał Filip Drozd, ale piłka po jego uderzeniu otarła się o boczną siatkę, a było tak blisko. Mecz zakończył się wynikiem remisowym 1:1. Pierwsza połowa wyglądała kiepsko, ze strony kraśnickiej Stali, gra im sie nie kleiła, a goście posiadali piłkę przez większość pierwszej połowy. Dopiero po przerwie coś się ruszyło i nasi zawodnicy zaczęli konstruować jakieś akcje. Z przebiegu gry padł zasłużony remis. Miejmy nadzieję, że w ostatnim meczu rundy jesiennej, w Radzyniu z tamtejszymi Orlętami, Stal powróci do swojej dobrej formy, jak na przykład z Ostrowieckim KSZO i zwycięstwem zakończy tą rundę.

Sparing z Avią - tylko I połowa.m2p

Skróty ze sparingu rozegranego w Łęcznej 04.02.2012 roku pomiędzy Avią Świdnik a Stalą Kraśnik. Wynik końcowy 1:4 (wygrała Stal). Z powodu dużego mrozu tylko nagrana I połowa meczu.