Zwycięstwo z Koroną. Radecki: - Radomiak czekał na ten mecz 15 lat by @Zebrra TV - Post Details

Zwycięstwo z Koroną. Radecki: - Radomiak czekał na ten mecz 15 lat

Radomiak Radom pokonał Koronę Kielce w ostatnim meczu ligowym w 2020 roku. Zieloni zwyciężyli 2:0 po golach Karola Angielskiego oraz Adama Banasiaka, a zwycięstwo zadedykowali kibicom, którzy zjawili się na sobotnim treningu drużyny i głośnym dopingiem zmotywowali piłkarzy do walki w niedzielnym meczu.

Similar Posts!

Warcholski charakter dał jeden punkt. Radomiak zremisował z Lechią

Do podziału punktów doszło w meczu 6. kolejki rozgrywek PKO BP Ekstraklasy pomiędzy Lechią Gdańsk a Radomiakiem Radom. Zieloni do przerwy ...

Wydanie DZIENNIKA z dn. 11.08.2021

Zapraszamy na środowe wydanie DZIENNIKA w Zebrra.tv. Dziś m.in.: - Konfederacja w Radomiu promuje swój program „Polska na nowo” - Ina West wystąpi w ...

Przeciętne widowisko, przeciętny wynik. Radomiak nie sprostał Zagłębiu

Bezbramkowym remisem zakończyło się sobotnie starcie Radomiaka Radom z Zagłębiem Sosnowiec. Radomianie od 62. minuty spotkania musieli radzić sobie w dziesiątkę, gdyż po groźnym faulu w okolic środka boiska sędzia wyrzucił z placu gry Damiana Jakubika.

GKS Katowice zdeklasował Cerrad Enea Czarnych Radom

Bolesnej porażki doznali siatkarze Cerrad Enea Czarnych Radom w meczu 13. kolejki rozgrywek PlusLigi. Podopieczni trenera Roberta Prygla we własnej hali polegli 0:3 z GKS-em Katowice.

2016.03.18 Wypowiedzi po meczu Cerrad Czarni Radom - LOTOS Trefl Gdańsk

Cerrad Czarni Radom pokonali w 23. kolejce Plusligi LOTOS Trefl Gdańsk 3:1 i odnieśli 14 zwycięstwo w tym sezonie. Dzięki wygranej podopieczni trenera Raula Lozano awansowali na czwartą pozycję w tabeli. Poprosiliśmy Artura Szalpuka, przyjmującego Cerrad Czarnych Radom oraz Piotra Gacka, libero LOTOS-u Trefla Gdańsk o podsumowanie meczu.