REZUMAT: Rapid - ASU Poli 1-0. Giuleştenii, ca şi promovaţi.. for FC Rapid Bucuresti - ASU Poli Timisoara game - Post Details

REZUMAT: Rapid - ASU Poli 1-0. Giuleştenii, ca şi promovaţi

Rapid a câştigat derby-ul cu ASU Poli Timişoara şi are 5 puncte avans, cu două etape rămase de jucat. Singurul gol a fost marcat de Sefer (65). În prima repriză ...

Similar Posts!

Rapid - Poli Timișoara 1-0 | Filmul jocului

Filmul jocului Rapid Bucuresti - Politehnica Timisoara 1-0 Play-Off, etapa 8 13.05.2021.

INTERVIU. Dan Alexa, furios la declaraţii: "Arbitrul a fost în galeria Rapidului"

ASU Poli a jucat din minutul 17 în inferioritate numerică. Abonează-te la canalul nostru oficial pentru mai multe noutati - https://bit.ly/2ZBdIPw.

REZUMAT | Rapid - ASU Politehnica Timișoara 1-0 | Liga 2, play-off, 2020-2021

REZUMAT | Rapid - ASU Politehnica Timișoara 1-0 | Liga 2, play-off, 2020-2021 A marcat: Sefer (65) Aboneaza-te la canalul nostru: http://bit.ly/2LW7UL1 ...