OHLASY 21.kolo TELH: Čtyřbodový Vladimír Růžička po debaklu Pardubic by @Piráti Chomutov - Post Details

OHLASY 21.kolo TELH: Čtyřbodový Vladimír Růžička po debaklu Pardubic

Vyhříval se na čele týmové produktivity a vládl i kanonýrům Pirátů. Jenže Vladimír Růžička ve čtyřech listopadových duelech zapsal jen jednu asistenci. Bodově i gólově chudší období uťal nejlepším možným způsobem. V utkání 21. kola Tipsport extraligy s pardubickým Dynamem jednou skóroval a přidal tři přihrávky. To vše stihl za necelých sedmnáct a půl minuty na ledě. Centr elitní formace zažil čtyřbodový večer v pirátském dresu potřetí. V prosinci 2014 nasázel čtyři góly Třebíči, začátkem října 2016 se dvakrát trefil do sítě Zlína a další dva góly pomohl připravit pro spoluhráče.

Similar Posts!

SESTŘIH 3. finále 2. ligy: Piráti Chomutov vs AZ Havířov 4:1

Finálová série druhé ligy se ze Slezska přestěhovala pod vrcholky Krušných hor. Piráti ve třetím utkání pevně drželi otěže a před ...

SESTŘIH 2. finále 2. ligy: AZ Havířov vs Piráti Chomutov 1:2 po prodloužení

V rámci druhého zápasu finále druhé hokejové ligy Piráti vrátili Havířovu porážku v nastavení z prvního zápasu a vyhráli 2:1 také ...

PLAY-OFF STUDIO: 2.finále

Sledujte pirátské studio po skončení třetí třetiny druhého finále s AZ Havířov.

Sledujte pirátské studio po první třetině druhého finále s AZ Havířov.

Sledujte pirátské studio před začátkem druhého finále s AZ Havířov.

SESTŘIH 1. finále 2. ligy: AZ Havířov vs Piráti Chomutov 2:1 po prodloužení

K prvnímu finálovému zápasu druhé ligy zajížděli svěřenci Martina Pešouta na led Havířova, kde padli 1:2 po prodloužení.

PLAY-OFF STUDIO: 1.finále

Sledujte pirátské studio po druhé třetině prvního finále s AZ Havířov.

Sledujte pirátské studio po skončení třetí třetiny prvního finále s AZ Havířov.