TJ Střekov - Jiskra Modrá 16.4.2011 by @Jaroslav Mrázek - Post Details

TJ Střekov - Jiskra Modrá 16.4.2011

Sestřih fotbalového utkání, v němž hosté přetlačili domácí. Střekov nevyužil své šance zejména v prvním poločase. Hosté byli efektivnější a proto zvítězili. Fotbalovou lahůdkou je druhý gól hostů, při němž Tomáš Fichtner ukázal, proč je členem futsalové reprezentace.

Similar Posts!

FK Jiskra Modrá - H. Jiřetín/Litvínov sestřih
FK Jiskra Modrá - H. Jiřetín/Litvínov sestřih

Utkání krajského přeboru v ústeckém kraji, konečný výsledek 6:1.



Jiskra Modrá - TJ Střekov 12.9.2010
Jiskra Modrá - TJ Střekov 12.9.2010

Hosté vstoupili do zápasu lépe, ve 24. minutě již vedlí o 2 góly. Poté však byl po faulu v pokutovém území vyloučen hostující obránce Baláž a Modrá (jmenovitě Hladík), měla možnost snížit na rozdíl jediného gólu a vrátit se do zápasu. Brankář hostí však penaltu vyrazil a tak se změna skóre nekonala. Ve druhé půli se Modrá všemožně snažila ztéci branku střekovských, jejich obrana však odolala i ve vyložených šancích a tak si hosté odvezli (pro ně jistě cenné) vítězství.



Modrá - Litoměřice 20 9 09 sestřih utkání
Modrá - Litoměřice 20 9 09 sestřih utkání

Sestřih fotbalového utkání 7. kola krajského přeboru v ústeckém kraji mezi mužstvy Jiskra Modrá a FK Litoměřice. Zvláštností utkání jsou 2 červené karty udělené domácím, zda oprávněně, o tom si udělejte obrázek sami. Modrá tak přišla o možnost dostat se do čela tabulky.