Izjava Nenada Lalatovića nakon meča Radnički - Zira 0:0.. for Radnicki Nis - Zira game - Post Details

Izjava Nenada Lalatovića nakon meča Radnički - Zira 0:0

FK Radnički Niš.

Similar Posts!

Sloga - Sloboda 58:63

Detalj sa utakmice Sloga - Sloboda 06.10.2012 1.kolo Kosarkaske lige Srbije 2012-2013

Sloga - Metalac 92:68

Bez centra Olujića i trenera Dragana Kostića koji je zbog bolesti propustio meč, košarkaši Sloge stigli su do ubedljive pobede nad Metalcem, posle koje se kraj Ibra mnogo lakše diše. Kraljevčani počeli mnogo bolje, pa su već u osmom minutu, posle trojke Saše Stefanovića, poveli sa 19:6. U istom ritmu Sloga je igrala sve vreme, a kada je 15. minutu Milan Trtić pogodio trojku za 43:14, bilo je jasno ko će se na kraju radovati. Metalac nije ličio na ekipu iz nekih ranijih mečeva, niti na tim koji pretenduje na visok plasman. Valjevci su potpuno podbacili u Kraljevu, nijedan igrač nije zaslužio prelaznu ocenu. Prednost Sloge rasla je iz minuta u minut. Do maksimalnih 80:49 domaćin je stigao u 33. minutu posle koša centra Grbicića.

Masinac bolji u gradskom derbiju

Košarkaši kraljevačkog Mašinca pobedom 94:83 (19:32, 16:12, 26:26, 33:13) u derbiju protiv gradskog rivala Sloge konačno su prekinuli niz od šest uzastopnih prvenstvenih poraza. Sloga je zahvaljujući Stefanoviću i Ignjatoviću već u drugoj četvrtini imala prednost od čak 17 poena (37:20). Studenti se, međutim, nisu predavali i preko kapitena Mirkovića, Milašinovića i Radulovića u poslednjoj četvrtini uspeli da naprave veliki preokret i sa svojim navijačima zasluženo proslave važnu pobedu.