Kazincbarcikai SC vs. Dorogi FC 0-0 - 2017/2018 - boon.hu by @Borsod Online - Post Details

Kazincbarcikai SC vs. Dorogi FC 0-0 - 2017/2018 - boon.hu

Vitelki Zoltán: – A mi szempontunkból két ellentétes félidőt játszottunk. Az elsőben jól játszottunk, több helyzetet is kidolgoztunk, de ezek sajnos kimaradtak. A másodikban már kicsit görcsösebb voltunk és sajnos nem sikerült feltennünk az i-re a pontot. Schindler Szabolcs: – Az első félidőben rosszul játszottunk és nem sok minden dicsérhetőt mutattunk. A szünet után visszajöttünk a mérkőzésbe és nagy erőket mozgósítottunk. Hatalmas küzdelem folyt a pályán, úgy gondolom, hogy minden pontnak értéke van. Ezúttal ennyi volt bennünk. http://www.boon.hu/a-mi-szempontunkbol-ket-ellentetes-felidot-jatszottunk/3807284

Similar Posts!

Így ünnepeltek a DVTK játékosok és szurkolók Kozármislenyben

DVTK vs. Újpest 3-0 (1-0) - Ünneplés - boon.hu

A labdarúgó OTP Bank Liga NB I 33., vagyis zárófordulójában a Diósgyőri VTK gárdája az Újpest FC együttesét fogadta vasrnap 17 órától Miskolcon, az Andrássy úti katlanban. https://boon.hu/sport/helyi-sport/boon-live-dvtk-vs-ujpest-2019-05-19-3628883/

Puskás Akadémia vs. DVTK 18/19, Benczés Miklós értékelése vágatlanul - boon.hu

A Puskás Akadémia vs. DVTK (2-1) mérkőzés után Benczés Miklós válaszolt az újságírók kérdéseire. http://www.boon.hu/puskas-akademia-vs-dvtk-edzoi-nyilatkozatok-2018-11-03/4038169

Mezőkövesd vs. DVTK 4-2 (3-0) - Kuttor Attila értékelése - 2018/2019 - boon.hu

A labdarúgó OTP Bank Liga NB I 8. fordulójában a Diósgyőri VTK gárdája a Mezőkövesd Zsóry FC együttesének vendége volt szombaton 17.00 órától.